50 переглядiв

Спортивні новини Ізюмської ДЮСШ

Вихованці відділення боксу

У суботу, 13 лютого, в м. Харків на території Легкоатлетичного манежу КЗ КДЮСШ «ХТЗ» ХОР пройшов відкритий Кубок Харківської області з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат 2006 р.н. та молодше. Ізюмську ДЮСШ імені В.В. Ткаченка на цих змаганнях представляли 16 вихованців відділення легкої атлетики, більшість з яких вперше виступали на змаганнях такого рангу.

За підсумками змагань лише Пархоменко Степан посів гідне друге місце на дистанція 1000 м серед юнаків. По закінченню змагань кращі учасники були відзначені грамотами.

У неділю, 14 лютого, вихованці відділення кікбоксингу під керівництвом тренера-викладача Дудніка А.А. взяли участь у Відкритому чемпіонаті КЗ «КДЮСШ «ХТЗ» ХОР» з кікбоксингу ІСКА серед юнаків та дітей. Переможцями чемпіонату стали Дуднік Максим, Слабунов Владислав та Коваленко Дар’я, друге місце посіли Шевченко Захар, Носик Гордей, Залуцький Дмитро, Сухов Макар.
Вітаємо наших вихованців та їх тренерів. Бажаємо подальших успіхів та перемог.

У пʼятницю, 19 лютого, підопічні тренера-викладача Палія В.В. взяли участь у змаганнях відкритого чемпіонату Запорізької області з тхеквондо (ВТФ) серед дітей, молодших юнаків, юнаків, кадетів та юніорів, які проводились у спортивному комплексі «Мотор-Січ» в м. Запоріжжя.

Юні тхеквондісти продемонстрували гарну фізичну форму та бойовий настрій. Чемпіонами Запорізької області стали: Сеплівая Анастасія, Пелих Тарас, Казакова Ангеліна, Степанян Артем, та Кабанов Кирило. Срібні медалі чемпіонату завоювали Ворошило Олександр та Пелих Софія. Третіми були Вєтров Антон, Хижняк Павло, Копичко Ксенія, Горбатенко Ксенія.

Наступного дня, 20 лютого, у м. Балаклія відбувся відкритий турнір Балаклійської ДЮСШ з боксу «Золоті рукавички».

У змаганнях взяли участь 110 учасників різного віку та вагових категорій з міст Харкова, Чугуєва, Куп’янська, Ізюма, Первомайська, Кремінної та Балаклії. Ізюмську ДЮСШ імені В.В. Ткаченка на турнірі представляли 32 вихованці відділення боксу, серед яких були як досвідчені боксери так і новачки.
Відмінну технічну та фізичну підготовку продемонстрували підопічні тренера-викладача з боксу Кириченка В.П.: брати Саліхови Юнус та Юсуп, Крамарь Денис, Косенко Єгор, Пархоменко Богдан, Троян Микита та інші. Серед новачків-вихованців тренера-викладача Головенка Р.О. першими стали: Гусєв Назар, Зеленський Андрій, Морозов Єгор, Китайов Руслан, Бойко Ярослав, Макогон Данил, Баранник Ілля, Глущенко Нікіта, Шаповалов Роман, Кінаш Тимур, Шевченко Єгор, Копил Максим.
Всі учасники турніру отримали грамоти та медалі. Саліхов Юнус був нагороджений кубком за тактико-технічну підготовку, Гусєв Назар отримав кубок за волю до перемоги.

У неділю, 21 лютого, на базі Ізюмської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 пройшли матчеві зустрічі з волейболу серед вихованців тренера-викладача Демиденка В.О. з метою залучення дітей до занять волейболом, популяризації і подальшого розвитку волейболу, як виду спорту, підвищення якості роботи спортивної школи по підготовці спортивних резервів. Змагання пройшли змістовно і весело. Учасники матчевих зустрічей були нагороджені грамотами та солодкими призами.
Вітаємо наших спортсменів, їх батьків та тренерів-викладачів з успішними виступами на змаганнях, бажаємо в подальшому не зупинятись на досягнутому!

Інструктор-методист Ізюмської ДЮСШ імені В.В. Ткаченка І.В.Виноградова-Настаченко.

Електронна платформа Громадський бюджет