Офіційний сайт міста Ізюм

127 переглядiв

Спортивний калейдоскоп

im578x383-Sport

        На легкоатлетичному манежі КЗ КДЮСШ «ХТЗ» у місті Харкові 20-21 січня 2018 року відбулися змагання відкритого командного чемпіонату Харківської області у приміщенні серед юнаків 2001-2002, 2003-2005 р.н. з легкої атлетики. В змаганнях брали участь вихованці відділення легкої атлетики під керівництвом тренерів викладачів Рябініної В.Ю. та Шкоди О.І. На дистанції 200 м ІІІ місце посіли Рудик Іван та Боцман Маргарита, на дистанції 800 м серед дівчат середньої вікової групи другою була Кузнецова Карина. У фінальному забігу на 60 м Рудик Іван був четвертим з результатом 7,5 секунди.

        20 січня у місті Балаклія вихованці відділення боротьби самбо брали участь у відкритому турнірі Балаклійської ДЮСШ з боротьби самбо, присвяченого Різдвяним святам.

        Переможцем турніру у ваговій категорії 28 кг став Рожков Ярослав. Другими у своїх вагових категоріях були Єнь Максим, Колотий Данило, Кухаренко Сергій, Михайлов Станіслав, Харківський Кирило.    Третіми стали Карнаух Данило, Котяшев Микита, Кузнецов Володимир, Сороченко Данило та Шийко Софія.

Управління молоді, спорту та іміджевих проектів

Ізюмської міської ради