Офіційний сайт міста Ізюм

88 переглядiв

Спортивний калейдоскоп

6

*У місті Львові з 1 по 3 листопада відбувся Чемпіонат України з тхеквондо (ВТФ) серед ДЮСШ, СДЮШОР, ШВСМ, УФК та СК серед молодших юнаків, юнаків, кадетів, юніорів, в якому брали участь 6 вихованців спортивної школи під керівництвом тренера-викладача Палія В.В. За підсумками змагань іп’ятими у своїх вагових категоріях стали Казакова Ангеліна та Бабенко Іван.

*З 1 по 4 листопада в Харкові у легкоатлетичному манежі КДЮСШ ХТЗ пройшли змагання Чемпіонату України з кікбоксінгу WРКА серед школярів. У чемпіонаті брали участь 10 вихованців відділення кікбоксінгу WРКА під керівництвом тренера-викладача Дудніка А.А. В розділі фулл-контакт чемпіонами України стали Таран Артем, Сухов Макар, Кочура Антон та Ковальська Поліна, другими були Санжаревський Єгор та Дубовик Ілля, третє місце посів Ковальський Кирило. В розділі лоу-кік переможцями стали Таран Артем та Коваленко Дар’я, друге місце виборов Санжаравский Єгор, третіми були Сухов Макар, Ковальський Кирило, Кочура Антон та Дубовик Ілля.

*У спортивній залі СК «Локомотив» з 2 по 4 листопада проходили ігри  І туру (група Схід) ХVІІ чемпіонату України з баскетболу серед юнацьких команд – Всеукраїнська Юнацька баскетбольна ліга (ВЮБЛ) сезону 2018/2019 років. У змаганнях брали участь чотири команди із Ізюма, Краматорська, Дружківки та Новомосковська. Баскетболісти Ізюмської ДЮСШ імені В.В.Ткаченка здобули три перемоги над командами Дружківки з рахунком 71:54, Краматорська 86: 52 та Новомосковська 104:33. Наступний тур змагань між цими командами відбудеться у м. Новомосковськ з 23 по  25 листопада 2018 року.