116 переглядiв

Спортивний калейдоскоп

Vy-rastim-chempiona

       12-14 жовтня в м. Харкові пройшли змагання Чемпіонату України з тхеквондо (ВТФ) серед юнаків, в якому взяли участь 4 вихованці відділення тхеквондо під керівництвом тренера-викладача Палія В.В.Варібрус Євген та Григоренко Андрій пройшли до чверть фіналу змагань та за підсумками посіли 5 місця.

       У спортивному залі СК «Локомотив» з 13 по 15 жовтня відбувся турнір з баскетболу серед юнаків 2004-2005 р.н. до Дня захисника України. У змаганнях брали участь 5 команд: дві збірні міста Ізюма та «Політехнік»
м. Харкова юнаків 2004 та 2005 років народження, МК ДЮСШ № 7 м. Харкова, ДЮСШ м. Дружківка та ДЮСШ «Олімпія» м. Лозова. Перемогу одержала команда МК ДЮСШ № 7 м. Харкова. Кращими гравцями наших команд було визнано Барського Данила та Скріпку Романа.

       На минулому тижні вихованці відділення боксу брали участь у двох турнірах.

       13-14 жовтня 2017 рокув місті Чугуїв проходили змагання щорічного традиційного турніру з боксу імені легендарного козака Івана Сірка, присвяченого героям АТО та приуроченого до Дня захисника Вітчизни, в якому взяли участь 12 вихованців тренера-викладача з боксу Кириченка В.П. Хлопці продемонстрували хороший рівень боксу і бійцівський характер, за підсумками змагань у своїх вагових категоріях: І місце вибороли Туренко Назар, Рябенко Андрій, УмаєвСулім, Данко Вячеслав, ІІ місце – Козлов Єгор, Крикун Ростислав, Бондаренко Артем, ІІІ місце – Бараненко Єгор, Горбунов Данило, Дарина Ілля, СаліховЮсуп, Зінкевич Ілля.

       14 жовтня 12 вихованців тренера-викладача з боксу Літвінова І.О. взяли участь у відкритому турнірі з боксу, присвяченого Дню захисника України та українського козацтва, у мБалаклія. В турнірі брали участь команди з
м. Куп՚янськ, м. Балаклія, м. Ізюма та смт. Шевченкове. У своїх вагових категоріях І місце посіли Травинський Данило, Лавров Данило, ІІ місце – Ганжа Захар, Сухіна Анатолій, Винниченко Ілля, Гадяцький Єгор, Лук՚янов Богдан та Безгін Захар, ІІ місце – Галагань Данило, Сухомлин Ігор, Дубинськй Іван, Венгер Владислав.

        У неділю,15 жовтня, на стадіоні «Крем’янець» пройшли дві гри Чемпіонату Харківської області з футболу серед ДЮСШ. Наші футболісти приймали однолітків з ДЮСШ м. Балаклії. Обидві гри закінчилися в нічию: юнаків молодшої вікової групи (2005-2006 р.н.) з рахунком 0:0, юнаків середньої вікової групи (2003-2004 р.н.) з рахунком 1:1.У неділю, 22 жовтня, команди обох вікових груп проведуть на виїзді дві гри у м. Зміїв.

       21 жовтня в м. Балакліяюні футболісти під керівництвом тренера-викладача Шурчилова С.Е. візьмуть участь у турнірі з міні-футболу, присвяченого Дню захисника України та українського козацтва, серед юнаків 2008-2009 р.н.

       21 жовтня в м. Харків на базі ДЮСШ № 11 відбудеться ХІ відкритий обласний турнір з боротьби самбо, присвячений пам’яті тренера СК «Олімп» Ю. Федоровича серед юнаків 2004-2005 р.н. та 2006-2007 р.н. В турнірі візьмуть участь 2 вихованці відділення самбо під керівництвом тренере-викладача Настаченка М.О.

       В м. Харкові з 19 по 21 жовтня пройдуть змагання чемпіонату України з кікбоксингу WРКА серед школярів. В чемпіонаті братимуть участь
14 вихованців відділення кікбоксінгу під керівництвом тренера-викладача Дудніка А.А.

 

Управління молоді спорту та іміджевих проектів