Офіційний сайт міста Ізюм

183 переглядiв

«Тих днів не змеркне слава»

1

        Другого лютого 2018 року дев’ять творчих учнівських  колективів закладів загальної середньої освіти взяли участь у фестивалі-конкурсі музично-літературних композицій, присвячених подіям ІІ Світової війни «Тих днів не змеркне слава» до Дня визволення міста Ізюм від нацистських загарбників.

        На заході були присутні заступник Ізюмського міського голови Костянтин Петров,  ветерани війни та праці.

        Творчі колективи закладів показали цікаві, зворушливі композиції, в яких продемонстрували виконавську майстерність, оригінальність та творчій підхід. Кожен виступ був наповнений почуттям патріотизму, повагою до історичного минулого свого народу, гордістю за подвиг людей старшого віку та дітей війни. Музично-літературні композиції висвітлювали події  історичного минулого українського народу в роки ІІ Світової війни, історію рідного краю в роки війни та безпосередньо події визволення міста Ізюм від нацистських загарбників 5 лютого 1943 року.

        За рішенням журі, головою якого був Костянтин Петров, переможцями  фестивалю стали:

        І місце – колектив Ізюмської гімназії №1 Ізюмської міської ради Харківської області,

        ІІ місце – колектив Ізюмської гімназії №3 Ізюмської міської ради Харківської області та колектив Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 Ізюмської міської ради Харківської області,

        ІІІ місце – колектив Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Ізюмської міської ради Харківської області.

        Переможці отримали грамоти управління освіти.

        Також подяками міської організації ветеранів війни та праці було відзначено творчі колективи загальноосвітніх навчальних закладів №5,  №6 та №12.

        Наприкінці заходу Костянтин Петров подякував школярам за участь, за те, що вони не тільки пам’ятають величезний подвиг захисників і визволителів нашої рідної землі у Другій світовій війні, а й змогли у своїх виступах  яскраво відтворити атмосферу тих часів.