166 переглядiв

У закладах освіти Ізюма тривають ремонті та відновлювальні роботи

01

Турбота про заклади освіти Ізюма, поліпшення їх матеріально-технічної бази та умов перебування дітей у них є пріоритетними напрямками роботи керівництва міста. Приємно, що наприкінці 2018-2019 навчального року з міського бюджету було виділено 597 тисяч гривень і розпочато впорядкування майданчиків для проведення урочистостей біля загальноосвітніх закладів. Детальніше про це та про заплановані на час літніх канікул ремонтні роботи в освітніх установах міста розповідає начальник управління освіти Ізюмської міської ради Олексій БЕЗКОРОВАЙНИЙ:

– Цього року до свята останнього дзвоника були закінчені роботи по облаштуванню майданчиків біля гімназії №1 та ЗОШ №10. І діти святкували закінчення навчального року вже на нових подвір’ях, у комфортних та зручних умовах.
До початку нового навчального року планується привести до ладу і подвір’я ЗОШ №2. Також у цій школі будуть розпочаті внутрішні роботи по ремонту підлоги.
А у ЗОШ №11 у рамках проекту «Разом у майбутнє» вже розпочалося облаштування прибудинкової території і укладається плитка.
Через два тижні у ЗОШ №4 почнеться капітальний ремонт туалетів.
Також цього року вже придбані і для дошкільних, і для загальноосвітніх закладів міста посуд, фарба, миючі засоби. А у школи та гімназії закуплені пилосмоки для зручного прибирання у кабінетах початкових класів, які сьогодні працюють за програмою Нової української школи.
Всі інші навчальні заклади планують поточні ремонти своїх приміщень та підготовку опалювальної системи до нового навчального року.