253 переглядiв

Українська академія лідерства завітала в Ізюм

MVT02510

Українська Академія Лідерства (УАЛ) – це 10-місячна освітня програма розвитку для випускників шкіл віком від 16 до 18 років. Навчання  триває 6 днів на тиждень, а студенти проживають у кампусах Академії. Програма допомагає молоді знайти своє призначення, пізнати країну та світ, усвідомлено обрати майбутню професію та розкрити лідерські якості.

В основі навчання — три елементи розвитку: фізичний, емоційний та інтелектуальний.

Під час навчання та роботи студенти здобувають навички самопізнання, аналізу суспільних викликів, командної праці, комунікації, щоб краще зрозуміти себе, країну і світ, в якому ми живемо. Навчання для студентів є безкоштовним — кожен, хто успішно пройде відбір, здобуває ґрант, що покриє проживання, харчування, експедиції, страхування здоров’я тощо.

30 березня у приміщенні виконавчого комітету відбулась зустріч представників академії з учнями 9-11 класів загальноосвітніх закладів міста. Під час зустрічі з молоддю представники академії звернули увагу на нові можливості в неформальній освіті. Адже їх місія виростити нових лідерів України, які зможуть повести країну за кращими світовими моделями.

 Навчання в УАЛ – безкоштовне. І в рамках нього є 2 безкоштовних поїздки. Одна – в будь-яку країну Євросоюзу (попередні випуски Харківського УАЛ їздили в Італію і Швейцарію) і друга (обов’язкова) – в Ізраїль. На прикладі Ізраїлю нашій молоді показують, що країна може бути багатою і успішною навіть в стані постійної військової агресії.

Електронна платформа Громадський бюджет