192 переглядiв

Урочистими заходами  відзначили ізюмчани головні державні свята України

1

23 та 24 серпня українці відзначили два головних свята країни – День Державного Прапора України та День незалежності України.

В Ізюмській міській об’єднаній територіальній громаді пройшла низка заходів з находи визначних дат для нашої держави.

Так, протягом 23, 24 та 25 серпня на центральній площі міста в рамках міської патріотичної акції «Селфі з прапором» було облаштовано  інсталяцію «Державний Прапор України як символ миру і добра». Кожен бажаючий мав можливість сфотографуватись на фоні синьо-жовтого стягу. Приходили фотографуватись не тільки працівники організацій, а й просто перехожі та відпочиваючі на площі.

24 серпня, ввечері, відбувся урочистий концерт за участі місцевих колективів міста. Розпочався він Гімном України у виконанні всієї громади міста та танцем дітей у національному вбранні. Це дійство мало яскравий та патріотичний вигляд.

Зі святом привітав присутніх заступник Ізюмського міського голови Костянтин Петров. Також передав вітання від голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної директор Департаменту агропромислового розвитку ХОДА Олександр Нездюр.

Під час урочистостей Грамотою Ізюмського міського голови була нагороджена ізюмська дитяча письменниця, авторка книг для вихователів і педагогів Ольга Братчук.

Того дня на центральній площі відбувся іміджевий захід «Фото-сушка» та пройшла виставка декоративних робіт майстрів Ізюмщини.

Для малечі працювали дитячі атракціони.

В селі Кам’янка, яке тепер належить до Ізюмської міської об’єднаної територіальної громади, теж було весело та цікаво. Адже для них того дня було подвійне свято – День Незалежності України та День села.

Для жителів відбувся концерт за участі творчих колективів, під час якого привітали присутніх виконуюча обов’язки старости Кам’янського старостинського  округу Людмила Задніпровська та заступник Ізюмського міського голови Костянтин Петров. 

Далі свято продовжилось чудовими виступами місцевих солістів, які додавали святкового настрою і дорослим і дітям.