208 переглядiв

Утримання та ремонт ізюмських доріг – в пріоритетах роботи керівництва міста

MVT01840

Не секрет, що гарні дороги є запорукою безпеки транспортних засобів, водіїв, пішоходів, а облаштування тротуарних доріжок та внутрішньо будинкових проїздів створює комфорт для жителів та гостей міста. Пам’ятаючи про це, міська влада постійно дбає про покращення стану дорожнього покриття в Ізюмі. Протягом всього літа в місті тривали дорожні роботи.
Так, у серпні ТОВ “Легіонбуд” (м. Харків) закінчило капітальний ремонт доріг по вулиці Московській та вулиці Маршала Федоренка. Загальна суму виконаних робіт склала 3 млн. 800 тис. грн.
Продовжує працювати й Ізюмське ПАТ «ШРБУ». Ця організація протягом останнього літнього місяця проводить впорядкування тротуарів та внутрішньо будинкових територій. Покладений новий асфальт на ділянках пішохідних доріжок на вулицях Соборній, Покровській, Героїв-Чорнобильців, площі Джона Леннона. Відремонтовано частину дороги по вулиці Привокзальній на залізничному переїзді у бік вулиці Маршала Федоренка.
Заасфальтовано автобусні зупинки по вулиці Київській на залізничному ринку та площі Джона Леннона у центрі міста. Облаштовано внутрішньо будинкові території в районі бараків по вулиці Некрасова, проспекту Незалежності (біля колишнього “Бізнес-клубу”), вул. Соборній,18 та провулку Соборному,3.
До того ж, по провулку Соборному,3, крім заасфальтованого подвір’я, комунальним підприємством “Благоустрій міста Ізюма” було облаштовано дитячий майданчик – відремонтовані та пофарбовані ігрові конструкції, спиляні аварійні дерева та покошена трава. Цією ж організацією розпочато облаштування тротуару в мікрорайоні залізничного ринку – замість старого зруйнованого асфальту планується покласти тротуарну плитку.
А завдяки закупленій машині для ямкового ремонту доріг покращилось дорожнє покриття на вулицях Чумацька, Європейська, Суходольська, Харківська, Першотравнева, Соборна, Київська, Некрасова, Московська, проспекту Незалежності та інших.
До кінця серпня планується також капітально відремонтувати дорогу по вулиці Островській (район ЗОШ №10). На це з міського бюджету виділено 1,5 млн. грн. Виконувати роботи буде також Ізюмське ПАТ «ШРБУ».
Хотілося б відзначити, що цього року за підтримки міської влади ремонти та облаштування дорожнього покриття в Ізюмі ведуться активними темпами і не лише у центрі міста, а й на його околицях. І підтримання належного технічного стану ізюмських доріг, елементів облаштування прилеглих території й надалі буде залишатися в пріоритетах роботи керівництва міста.