741 переглядiв

Увага: ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

изображение_viber_2020-03-17_17-20-52

Шановні жителі громади!

В Ізюмській міській об’єднаній територіальній громаді через коронавірусну інфекцію до 3 квітня оголошено карантин і запроваджено протиепідемічні заходи. З метою організації координації заходів по запобіганню занесення і поширення випадків зараження гострою респіраторною інфекцією – вірусом COVID-19 розпорядженням Ізюмського міського голови №040 від 16.03.2020 року створено тимчасову комісію по контролю і координації виконання цих заходів на чолі із заступником Ізюмського міського голови Володимиром Мацокіним.
17 березня відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Ізюмської міської ради. Як результат, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України №215 від 16.03.2020 р. були прийняті рішення, які вступили в дію з 17 березня 2020 року:
– забороняється проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб. Дозволено лише заходи, необхідні для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.
– заклади громадського харчування (ресторани, кафе тощо), торговельно-розважальні центри, інші заклади розважальної діяльності, фітнес-центри, заклади культури повинні тимчасово припинити свою роботу. Дозволено надавати послуги з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлення за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.
– дозволяється торгівля продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення. Також можна здійснювати банківську та страхову діяльність.
– перевезення не більше 10 пасажирів одночасно в громадському траспорті на міських маршрутах;
– тимчасово припинити планову госпіталізацію та планові операції, крім невідкладних та термінових, максимально підготувати та перепрофілювати медичні заклади для прийому та лікування інфікованих хворих у тяжких станах;
– проведення цілодобових рейдів спільно з патрульною поліцією для дотримання громадянами карантинного режиму.
Також вирішено частково призупинити рейси громадського автотранспорту по території Ізюмської міської ОТГ, зокрема пільгові перевезення дітей та пенсіонерів з метою запобігання поширенню вірусної інфекції серед вразливих верств населення.
З 18.03.2020 року з 12.00 буде призупинено рух приміських та пасажирських поїздів по залізничній станції Ізюм, а також приміських, міжміських, міжобласних пасажирських автоперевезень по автостанції “Ізюм”.
Ізюмським міським головою Валерієм Марченком  була проведена виїзна нарада з медичними працівниками. Обговорили поточну ситуацію щодо коронавірусу, наявність необхідного захисту та медикаментів, готовність інфекційного відділення до прийому хворих. Станом на 17.03.2020 року в Ізюмській міській ОТГ медичні установи готові до надання необхіної медичної допомоги хворим на коронавірус. Жодного випадку захворювання на коронавірус COVID-19 в Ізюмській міській ОТГ не зафіксовано.
Просимо вас, шановні жителі громади, й надалі дотримуватись стандартних рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я для зниження ризиків інфікування коронавірусом, а також без зайвої потреби не відвідувати громадські місця. Хочу ще раз зазначити, що міська влада постійно тримає під контролем епідеміологічну ситуацію в Ізюмській міській ОТГ.

Просимо з розумінням поставитися до вжитих заходів щодо боротьби з поширенням коронавірусної інфекції, оскільки найголовніше в нинішній ситуації – здоров’я та життя кожного жителя нашої громади.
Надалі вся оперативна інформацію буде надаватися через офіційний сайт Ізюмської міської об’єднаної територіальної громади http://city-izyum.gov.ua та через інші засоби масової інформації.

Електронна платформа Громадський бюджет