290 переглядiв

Увесь світ – театр…

IMG_3787

 

       27 березня увесь світ відзначив Міжнародний день театру. У цей день відбуваються особливі святкові вистави, нагородження найкращих театральних діячів, капусники та інші розважальні театральні дійства. На жаль, в нашому місті немає театру в повному його розумінні, але є театральний колектив «ШОК», у котрому займаються школярі та дорослі.

       Саме у понеділок, 27 березня, у приміщенні Міського Палацу культури відбувся “Театральний капусник”, присвячений Міжнародному дню театру.

     Молодший склад колективу представив глядачам пластичні пантоміми та комічні мініатюри. Варто зауважити, що сценки були виконані на високому професійному рівні – керівник колективу Надія Шерстюк ретельно стежить за тим, аби її учні не тільки пам’ятали свої ролі, а й виконували їх правильно – згідно театральної науки. Глядачі віддячували акторам за професійність гучними оплесками.

       Старший склад колективу представив свою нову весняну програму днем раніше – 26 березня. А для святкового капусника виконали на біс кілька мініатюр, котрі найбільше сподобалися глядачам під час прем’єри. Більшість мініатюр дорослого складу були на прості побутові теми, котрі знайомі кожному, а отже смішніші та зрозуміліші.

        Важливою подією свята стала посвята новачків до лав членів театрального колективу «ШОК».

        Не менш зворушливою стала ще одна подія – вручення грамот та пам’ятних подарунків цьогорічним випускникам. Хоча до випускного ще два місяці, та у колективі така традиція – вітати новачків та вшановувати випускників саме у День театру. Цього року випускають найкращих – учасників колективу, котрі найбільше запам’ятались глядачам, стали невід’ємною частиною колективу, присвятили увесь вільний час тому, аби вивчати театральну науку. Ці учні неодноразово ставали лауреатами та переможцями різноманітних конкурсів та фестивалів.

      На свято завітали не тільки прихильники театрального колективу, а й керівництво міста. Заступник Ізюмського міського голови  Володимир Мацокін привітав “шоківців” із чудовим виступом, подякував начальнику Управління культури Ізюмської міської ради Олені Ясновій та керівнику колективу Надії Шерстюк за вагомий внесок у розвиток культури в нашому місті, а також за виховання в молодого покоління ізюмчан  морально-етичних якостей та духовних цінностей. Разом з тим  Володимир Володимирович пригадав й свої шкільні роки та подібні хвилюючі події. Також передав колективу солодкі подарунки від Ізюмського міського голови Валерія Марченка– величезні та дуже смачні караваї, котрими діти насолодились під час солодкого столу, що відбувся після свята.

        Олена Яснова у своєму виступі повідомила, що керівника театрального колективу «ШОК» Надію Шерстюк нагороджено Грамотою губернатора Харківської області, а увесь театральний колектив нагороджено грамотою Управління культури та туризму Харківської обласної державної адміністрації.

      Загалом, вечір був сповнений гумору, радості, театральної майстерності високого ґатунку, а також сюрпризів. Молодший склад колективу зробив творчий сюрприз для старшого складу – вони підготували гумористичні пародії на кожного учасника старшого «ШОКу». А старші подарували молодшим та керівнику невеличкий гумористичний відеоролик і традиційний святковий торт. Але найцінніший подарунок для колективу – вдячний сміх та оплески глядачів, а цього на святі було вдосталь.

 

Електронна платформа Громадський бюджет