182 переглядiв

В 2019 році в Україні вперше відзначається День батька

1

Сім’я – це батько, мати і щоденна любов до дітей.

Кожна дитина найбільше потребує любові батька та мами. 

У травні 2019 року президентом України видано Указ про встановлення в Україні Дня батька, який відзначається відтепер щорічно у третю неділю червня. Тож в цьому році День батька в Україні вперше святкуємо 16 червня. 

Таким чином, було визнано, що для українського суспільства важливо повернутися до моделі доброго батька, який  відповідає за збереження життя дитини,  бере активну участь у вихованні,  забезпечує сім’ю матеріально, але у такий спосіб, щоби був час на розвиток здорових стосунків в сім’ї, виховує дітей на засадах високої моралі своїм особистим прикладом.

Сучасність і, зокрема, наша культура, ставить безліч задач до чоловіка, який має їх виконати та бути стійким, мужнім, рішучим у будь-якій ситуації.

Тож, якими бачать свої батьків маленькі ізюмчани, розкажуть і покажуть учні початкових класів ЗОШ №4.

Батько, без жодних сумнівів, людина, яка може замінити нам цілий світ, але ніщо не зможе замінити батька.

Його турботу та любов ми відчуваємо з найменших років і, навіть тоді, коли самі стаємо батьками, продовжуємо отримувати підтримку.

Бути хорошим батьком – найвідповідальніша робота в житті чоловіка. Стати прикладом для сина і добрим чарівником для дочки. Навчити, розповісти, захистити, пояснити. І зробити все це з любов’ю і терпінням. Таке може тільки тато. Вітаємо гідних батьків, пишаємося ними і бажаємо тільки щастя і тільки здоров’я!

Електронна платформа Громадський бюджет