447 переглядiв

В центрі Ізюма з’явиться новий спортивний майданчик

4d2863.8ionag.18rt.go.9d

         Завдяки плідній співпраці міської влади з Німецьким товариством міжнародного співробітництва “GIZ”, керівництву міста вдалося залучити грантові кошти на будівництво нового сучасного спортмайданчика на території ІЗОШ №4.

         Сам майданчик розміром 27 м.*44 м.  передбачає покриття зі штучної трави, ворота для міні-футболу, лавки для відпочинку, панельну огорожу з двома хвіртками та нічне освітлення.

         За словами начальника управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради Ярослава Вишнякова, це буде найбільший майданчик зі штучним покриттям в нашому місті.

          Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина в Україні Вольфган Мьоссингер під час свого візиту до Ізюма побував на спортивному майданчику разом із заступником Ізюмського міського голови Костянтином Петровим, аби спільно перевірити стан виконання робіт. Результатом залишились задоволені обидві сторони. Під час переговорів консул Німеччини запевнив про подальшу співпрацю з керівництвом міста.

        Роботи триватимуть майже місяць і за словами Ярослава Євгенійовича, упродовж вересня планується здати об’єкт в експлуатацію.

       Така значна підтримка у розбудові спортивної інфраструктури  Ізюма з боку міської влади із залученням іноземних інвесторів дозволяє створити в місті необхідні комфортні умови для тренувань не тільки професійних спортсменів, а й місцевих любителів спорту.

 

 

 

Електронна платформа Громадський бюджет