Офіційний сайт міста Ізюм

669 переглядiв

В Ізюмі напередодні Дня святого Валентина відбулась конкурсна програма для закоханих

1

        Організатор заходу — управління культури Ізюмської міської ради за підтримки керівництва міста. Святкове дійство відбулось у Міському палаці культури. За сценарієм для 8 пар закоханих, яких було відібрано по одній від організацій та установ міста, було підготовлено чимало випробовувань. Перший конкурс візитівка, яку пару готували заздалегідь.

        Далі — конкурс на креативність. Кожній парі було запропоновано тему, на яку дівчина мала скласти  компліменти для коханого. Натомість, сильній половині потрібно було з підручних матеріалів змайструвати транспорт, на якому б вони поїхали одружуватись.    Здебільшого, це були “літаки кохання” та квіти з паперу. Хоча, не обійшлося без ракети Ілона Маска та корабля кохання.

        Наступний конкурс був на знання кінофільмів про кохання минулих часів та сучасності.

        І останній конкурс — танцювальний, де кожна пара повинна була станцювати танець тварин, який дістався їм згідно жеребкування.

        Члени журі, голова якого був Ізюмський міський голова Валерій Марченко, пильно спостерігали за конкурсантами.

        За результатами конкурсу, кожна пара отримала грамоти, подарунки за участь, сертифікати на гру у боулінг від спонсору РЦ “Марс” та  сувеніри. Призери отримали цінні  подарунки, серед яких побутова техніка, романтична вечеря у ресторані.

        На завершення Валерій Марченко подякував конкурсантам за участь, побажав кохання та у майбутньому сімейного благополуччя.