Офіційний сайт міста Ізюм

301 переглядiв

В Ізюмі оновили парк комунальних машин

MVT09514

Як навести лад в місті і при цьому економити – завдання, яке постійно вирішує міська влада. Розуміючи потребу оновлення парку комунальних авто, керівництво міста цьогоріч вирішило придбати техніку, яка б допомагала проводити роботи з благоустрою.
Так, для комунального підприємства «Благоустрій міста Ізюма» за рахунок міської скарбнички було придбано два нових автомобілі. Перший – асфальтна машина, призначена для механізації ямкового ремонту покриттів дорожнього полотна. Відтак ямковий ремонт в місті проводитиметься за допомогою нової установки. Серед її головних переваг комунальники виділяють декілька. Наприклад, ремонт можна виконувати на вологому покритті, а також не потрібно ні прорубувати уражені ділянки, ні залучати асфальтоукладач. Це скорочує трудові та матеріальні витрати. Серед плюсів також більш довгий термін служби дорожнього покриття і можливість зекономити кошти бюджету майже у 2,5 рази.
Друга – дорожня комбінована машина. Автомобіль багатофункціональний та оснащений змінним піскорозкидальним, поливо-мийним обладнанням, щіткою та снігоочисним відвалом. Це дозволяє використовувати її в будь-який проміжок року: влітку – прибирати дороги від бруду та поливати, а взимку – розчищати снігові замети та посипати сумішшю від ожеледиці.
Сума виділених коштів на закупівлю комунальної техніки складає більше 3 млн. грн.
Обслуговування таких машин вимагає певних кваліфікаційних вмінь, знань та досвіду. Тому для робітників КП «Благоустрій міста Ізюма» за рахунок міського бюджету постачальником техніки буде проведено навчання щодо її експлуатації.
Тож, незабаром містяни побачать і оцінять роботу нових машин на ізюмських дорогах.