496 переглядiв

В Ізюмі освоюють новий метод ямкового ремонту доріг

MVT09980

На минулому тижні для комунального підприємства «Благоустрій міста Ізюма» за рахунок міського бюджету була закуплена машина, призначена для механізації ямкового ремонту (безперервного ремонту вибоїн, тріщин та інших дефектів на проїзній частині) асфальтобетонних покриттів дорожнього полотна «УЯР-01».

Автомобіль має безліч переваг, серед яких: можливість зекономити матеріали, виконання ремонту на вологому покритті, уражені ділянки попередньо не потрібно ні вирізати, ні очищувати, ні залучати в подальшому асфальтоукладач. До того ж, дорожнє покриття має більш довгий термін служби і завдяки автоматичному режиму роботи зменшується навантаження на оператора, а отже підвищується продуктивність праці. Практика також показала, що новий метод ямкового ремонту значно дешевший і більш ефективніший.
Міська влада потурбувалась, аби працівники підприємства мали змогу якомога швидше почати освоєння нової машини. За кошти міської скарбнички фірма-постачальник ТОВ «Торговий Дім «Будшляхмаш» протягом тижня буде проводити консультаційно-практичне навчання, яке дозволить правильно експлуатувати техніку на ізюмських дорогах.
Зазначимо, що «УЯР-01» досить потужна автоматизована машина і для роботи на ній потрібні певні вміння, навички та досвід. Працівники КП «Благоустрій міста Ізюма» наполегливо взялися до її освоєння. Можливо, не все відразу виходить, але впевнені – найближчим часом робота дорожників матиме відмінний результат.

Електронна платформа Громадський бюджет