265 переглядiв

В Ізюмі питання зруйнованого водопроводу під постійним контролем міської влади

IMG-e4eca675eb8f00dec0f14df755aacdef-V

13 липня 2019 року в Ізюмі за участі Ізюмського міського голови Валерія Марченка відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Ізюмської міської ради.
На порядок денний було винесено питання щодо руйнування напірного трубопроводу каналізаційної насосної станції №9 по в’їзду Ювілейному,1А та забезпечення жителів цього мікрорайону питною водою. Нагадаємо, що ця подія сталася 12 липня. Її наслідком стало відключення від водопостачання значної частини міста в районі залізничного ринку.
Директор комунального виробничого водопровідно-каналізаційного підприємства Михайло Зубко повідомив про те, що відразу після виявлення руйнування оперативно були прийняті заходи щодо попередження потрапляння стічних вод до мережі каналізації і розпочаті роботи по відновленню КНС №9 та заміні зруйнованої нитки напірного каналізаційного трубопроводу, а також будівництво двох камер переключення з встановленням запірної арматури. Всі роботи за власний кошт виконає ТОВ «ЕНЕРГОМАШ-ІНВЕСТ» за технічної підтримки Ізюмського водоканалу. Також з Ізюмським РЕМ АТ “Харківобленерго” вирішено питання щодо резервного енергоживлення.
На цей час мешканці аварійного мікрорайону міста забезпечені водою гарантованої якості в достатній кількості згідно з розробленим графіком подачі води (з 6.00 до 10.00 та з 17.00 до 21.00).  Через два тижні роботи на аварійному об’єктів планується завершити і водопостачання буде відновлено в повному обсязі.
На час ліквідації аварії ІДНЗ №2 та ІДНЗ №14 тимчасово призупинили роботу. Вже вирішено питання щодо переведення дітей до інших навчально-виховних закладів міста.
КЗОЗ “Міська залізнична поліклініка” забезпечена необхідним запасом води та дезінфікуючими засобами для санітарно-побутових потреб закладу і продовжує свою роботу.
Хочемо запевнити жителів залізничного мікрорайону, що ситуація знаходиться під постійним пильним контролем міської влади. Просимо із розумінням поставитися до обставин, які склалися через перебої у водопостачанні. Наразі керівництво міста вживає всіх необхідних заходів для вирішення ситуації.

Інформація щодо встановлення графіку подачі води споживачам