130 переглядiв

В Ізюмі презентували План дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату

1

В рамках проекту «Організація співпраці малих міст України, громадянського суспільства та експертного середовища у питаннях енергобезпеки» 04 вересня у приміщенні виконавчого комітету Ізюмської міської ради було презентовано розроблений План дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату.

Необхідність розробки зазначеного документу була одним із зобов’язань міста як Підписанта європейської ініціативи «Угода мерів – Схід». План дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату міста Ізюм було створено завдяки грантовій та експертній підтримці Фонду «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» міста, як переможця ІІ етапу конкурсу на розробку в 2019 році Плану дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату SECAP».

Президент Фонду, Руслан Щербаков, презентував План для присутніх представників структурних підрозділів Ізюмської міської ради, депутатів, громадськості, комунальних підприємств. Розроблений документ створений як вектор для подальшого розвитку міста та як логічне продовження роботи, що ведеться владою з розвитку міста.

Електронна платформа Громадський бюджет