Офіційний сайт міста Ізюм

274 переглядiв

В Ізюмі приступили до розробки Стратегії розвитку міста

IMG_8953

       На сьогоднішній день грантові міжнародні фінансові та державні фонди при розгляді інвестиційних проектів міст для фінансування, надають перевагу тим містам, в яких затверджено програму «Стратегія розвитку міста» та напрямки розвитку, які  включені до Стратегії. 

       Міська влада  за підтримки Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» спільно з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) розпочала роботу з розробки Стратегії розвитку міста Ізюм на 2018-2024 роки.

       У понеділок, 09 жовтня 2017 року члени робочої групи з розробки Стратегії, на чолі з Ізюмським міським головою Валерієм Марченком, визначили напрями і пріоритети своєї роботи, розробили план дій,  визначили проблеми та можливості соціального та економічного розвитку міста Ізюм, провели аналіз сильних та слабких сторін, можливостей та загроз у розвитку міста Ізюм, визначили пріоритетні напрямки економічного і соціального розвитку міста.

       Слід зазначити, що окрім представників міської влади, до робочої групи увійшли журналісти і працівники місцевих ЗМІ, громадські активісти і ВПО, представники культури, освіти і спорту, а також профільні спеціалісти апарату виконавчого комітету Ізюмської міської ради.

       Крім того,  до процесу реалізації Стратегії буде долучене широке коло зацікавлених сторін у межа їх сфер діяльності, що сприятиме всеохоплюючому ефекту створення Стратегії розвитку, яка стане надбанням усіх ізюмчан.

       Стратегія розвитку міста Ізюм на 2018-2024 роки  відображатиме нові амбітні цілі розвитку нашого міста, які вказуватимуть шлях до досягнення його сталого майбутнього як динамічного, так і креативного міста для життя і роботи.  Мета Стратегії — суттєве поліпшення якості життя ізюмчан та економічний добробут міста.

       У процесі розвитку міста  важливу роль відіграватимуть органи місцевого  самоврядування, а стратегія стане основним керуючим  документом для дій міської влади на шляху досягнення стратегічних цілей.