118 переглядiв

В Ізюмі привітали працівників культури та майстрів народного мистецтва

IMG_4300

Щорічно на початку листопада працівники культури та майстри народного мистецтва України відзначають своє професійне свято. З цієї нагоди 7 листопада в Ізюмі у культурно-дозвільному комплексі “Спартак” відбулися урочистості.

Серед запрошених – керівництво міста, бібліотекарі, працівники будинків культури, мистецьких навчальних закладів, учасники аматорських колективів Ізюмської міської ОТГ.
Багато щирих, теплих слів пролунало на адресу тих, хто своєю творчою працею, неповторним талантом, професійною майстерністю дарує нам радість, яскраві враження та гарний настрій.
З професійним святом фахівців галузі культури та майстрів народного мистецтва вітали заступник Ізюмського міського голови Володимир Мацокін та начальник управління культури Ізюмської міської ради Олена Яснова. Зокрема, вони наголошували на ролі культури у відродженні духовності нації, збереженні її традицій та культурної спадщини.
Кращі представники галузі за плідну працю, високопрофесійну майстерність, вагомий внесок у розвиток культури Ізюмської міської ОТГ та з нагоди професійного свята були нагороджені Грамотами, відзначені Подяками Ізюмського міського голови та управління культури Ізюмської міської ради.
Від міської влади управління культури отримало подарунковий сертифікат на придбання професійної відеокамери.

Грамоти та Подяки до Всеукраїнського дня культури та майстрів народного мистецтва

Музичні вітання присутнім подарували відомі колективи та виконавці нашої громади. На святі панувала доброзичлива та радісна атмосфера, кожний виступ супроводжувався бурхливими оплесками, а зал був наповнений позитивною енергетикою.

Електронна платформа Громадський бюджет