272 переглядiв

В Ізюмі продовжиться ремонт колишньої дитячої поліклініки

1

Будівлю амбулаторії загальної практики сімейної медицини м. Ізюма №2, яка знаходиться за адресою пров. Залізничний, 4 та в якій раніше була дитяча поліклініка, цього року планують ввести в експлуатацію.
На сьогодні там вже повністю виконано зовнішні ремонтні роботи – замінено вікна, двері, відремонтовано дах, утеплено фасад, облаштовано систему водостоку, зроблено вимощення навколо будівлі. Роботи виконані за фінансової підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ. Загальна сума допомоги складає 1 млн. 523 тис. 346 грн.
Стосовно внутрішніх робіт, то вже розроблена проектно-кошторисна документація та виділено кошти з міського бюджету – 2 587, 854 тис. грн. Наразі триває процедура підготовки до тендеру.
Після закінчення ремонтних робіт в амбулаторії №2 загальної практики сімейної медицини, за словами генерального директора центру первинної медико-санітарної допомоги Юлії Вродзинської, будуть працювати шестеро сімейних лікарів, які наразі здійснюють прийом дорослих і дітей в залізничній поліклініці.
Щодо одночасного прийому і дорослих і дітей, то Юлія Сергіївна зауважила, що аби уникнути тривалих черг, то необхідно заздалегідь записуватись до сімейного лікаря або через інтернет або подзвонивши йому на мобільний. Таким чином хворі менше будуть створювати черги, між собою контактувати і «обмінюватись» хворобами.
 Але це все справа часу. Треба сподіватись, що ізюмчани звикнуть до нових змін та нової системи, прилаштуються і будуть більш відповідально ставитись до походів у лікарню. А міська влада в свою чергу забезпечить комфорт та всі відповідні умови в закладах медицини, як це відбувається вже протягом останніх кількох років.