Офіційний сайт міста Ізюм

178 переглядiв

В Ізюмі пройшла серпнева конференція педагогічних працівників: визначено освітянські здобутки та проблеми

MVT03097

Педагогічна конференція під головуванням заступника Ізюмського міського голови Володимира Мацокіна відбулась у четвер, 29 серпня 2019 року.

За традицією, грамотами управління освіти та міського голови, цінними подарунками від міської влади  були відзначені вчителі, які йдуть на заслужений відпочинок, кращі педагоги та вихователі, а також ті працівники освіти, які отримали нагороди Департаменту освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації та Міністерства освіти і науки України.

Привітали і 8 молодих спеціалістів, які цього навчального року вперше стають на педагогічну стежину.

Далі з доповіддю «Освіта міста Ізюм у новому форматі» виступив начальник управління освіти Ізюмської міської ради Олексій Безкоровайний. У своїй доповіді він розповів про підсумки ЗНО-2019, матеріально-технічне забезпечення та фінансування освітянської галузі, якість освіти, відзначив кращих учнів,  торкнувся питання інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами, про здобутки вчителів, вихователів, учнів, організацію харчування в закладах освіти та ін.

Закрив роботу конференції заступник Ізюмського міського голови Володимир Мацокін, підводячи підсумки роботи галузі за останні кілька років. Так, він торкнувся проблем усвідомленого патріотичного виховання молоді, зниження рейтингів деяких навчальних закладів, низького рівня ініціатив з боку учнівських та педагогічних колективів, браку молодих спеціалістів.

 Наприкінці привітав присутніх з початком нового навчального року та побажав успіхів і наснаги.

Тож, підсумки за минулий рік підбито, основні напрямки майбутньої діяльності визначено – за кілька днів стартує новий 2019/2020 навчальний рік.