97 переглядiв

В Ізюмі пройшло засідання обласного штабу з підготовки ЖКГ до осінньо-зимового періоду

DSC04796

Заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Руслан Тихонченко провів в Ізюмі виїзне засідання обласного штабу з підготовки господарського комплексу міста Ізюм, Борівського та Ізюмського районів до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2020-2021 років.
На засіданні також присутні були заступник директора Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу ХОДА, заступник голови обласного штабу Тетяна Кокоріна, радник заступника голови ХОДА Дмитро Мирний, представники комунальних служб.
Ізюмський міський голова Валерій Марченко доповів голові штабу про проведені заходи щодо підготовки міста до опалювального сезону 2020-2021 років комунальними підприємствами міста – тепломережею, водоканалом, благоустроєм. Загалом, рівень підготовки господарського комплексу до зими станом на 1 серпня 2020 року складає 94%.
Також Валерій Віталійович торкнувся питання проєкту підключення ДНЗ №6 до системи централізованого опалення, завершення проєкту реконструкції модульних котелень по вул. Пролетарській, підкреслив належну підготовку закладів освіти, культури, спорту до опалювального сезону.
Після завершення засідання заступник голови ХОДА Руслан Тихонченко разом з начальником загального відділу Департаменту капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації, Ізюмським міським головою та його заступником побував на будівництві спорткомплексу та басейну, перевірив хід виконання робіт, поспілкувався з підрядниками щодо термінів поступового закінчення ремонтних робіт, з’ясував деякі організаційні та технологічні питання.
Не оминули увагою і центральну міську лікарню. Там гості перевірили виконання робіт з боку в’їзду машин швидкої допомоги, побували в приймальному відділенні на першому поверсі, а також ознайомилися з додатковим входом у стаціонар для пацієнтів з інфекційною хворобою.
В цілому, зауважень ані до термінів підготовки до зими, ані до строків виконання ремонтних робіт на об’єктах інфраструктури з боку обласного керівництва не було.
Робочий візит пройшов злагоджено та конструктивно.

Електронна платформа Громадський бюджет