Офіційний сайт міста Ізюм

357 переглядiв

В Ізюмі пройшов спортивний турнір з тхеквондо (ВТФ)

 1

28 квітня в Ізюмі у спортивній залі Ізюмської ДЮСШ імені В.В.Ткаченка відбулися змагання відкритого кубку Харківського обласного спортивного клубу «КВОН» з тхеквондо (ВТФ) серед юнаків та дівчат 2004-2012 років народження, присвяченого Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Третій рік поспіль наше місто приймає гостей з усіх регіонів України. У змаганнях брали участь понад 200 учасників: з Харкова (ДЮСШ №2, ДЮСШ №6, ДЮСШ №8, ДЮСШ «ХТЗ», СК «Харків»), з Києва ДЮСШ №3, з Полтави (СК «Спарта» та команда Полтавського обласного осередку з тхеквондо (ВТФ)) та Ізюма (команда Ізюмської ДЮСШ імені В.В. Ткаченка).

На парад відкриття турніру були запрошені почесні гості: Ізюмський міський голова Валерій Марченко, начальник управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради Максим Стрельник, ветеран війни Володимир Нога, учасник бойових дій в Афганістані Андрій Рибалка та учасник ліквідації аварії на ЧАЕС Сергій Ніколаєнко.

Ансамбль учнів Ізюмської музичної школи (керівник Юрій Герман) подарував учасникам та гостям турніру оригінальні музичні композиції, за що отримав щирі оплески присутніх.

Багаторічна плідна співпраця СК «КВОН» з тренерами та ентузіастами тхеквондо міста Ізюм сприяла розповсюдженню та популяризації цього виду спорту. А завдяки тренеру-викладачу з тхеквондо (ВТФ) Віталію Палію  Ізюм має два майстри спорту та семеро чемпіонів України у різних вікових категоріях з тхеквондо (ВТФ).

Серед його вихованців Євгенія Жила – чемпіонка України з тхеквондо (ВТФ) серед дорослих 2018 року, переможниця відкритого міжнародного турніру «Школа спорту тхеквондо» 2018 року, бронзовий призер Міжнародного турніру Оpen Тaekwondo Seoul-2017, неодноразовий переможець та призер всеукраїнських, обласних та міських турнірів.

На святі міський голова Валерій Марченко нагородив Євгенію сертифікатом на премію Ізюмського міського голови в розмірі 3000 грн. як обдаровану спортсменку, яка має високі спортивні досягнення, піднімає імідж Ізюма на міжнародній арені, та за її особистий вклад у розвиток сфери фізичної культури і спорту нашого міста. 

Під час турніру були також відзначені вихованці Ізюмської дитячо-юнацької спортивної школи тхеквондисти Влас Чеша — нині студент Харківського спортивного фізкультурного училища, чемпіон Європи серед юніорів 2017 року, Ілля Орел – учень Ізюмської ЗОШ №2, у 2017 році став бронзовим призером Кубку світу у Туреччині та лауреатом стипендії Ізюмського міського голови у номінації «Спортивна обдарованість», Ангеліна Казакова — юна спортсменка, яка у квітні 2018 року стала бронзовою призеркою Чемпіонату України з тхеквондо (ВТФ).

Під час урочистостей Євгенія Жила та Ангеліна Казакова мали почесну місію — підняти Державний прапор України та прапор міста Ізюм.

За підсумками змагань серед вихованців Ізюмської ДЮСШ імені
В.В.Ткаченка переможцями турніру стали Іван Маковецький та Кирило Лєвічев, друге місце посіли Карина Гончарова, Ангеліна Казакова та Маргарита Травинська.

Вітаємо переможців та призерів, бажаємо їм спортивного удосконалення та нових перемог у майбутньому.