265 переглядiв

В Ізюмі ремонтують покрівлі багатоповерхівок

 

1

       Ще на початку року міська влада виділила майже 153 тис. грн. на ремонт дахів багатоквартирних будинків, які знаходяться на балансі   КП «Комунальне житлове ремонтно-експлуатаціне підприємство-1».

       КЖРЕП-1 обслуговує 223 будинка і більшість із них потребують капітального ремонту покрівель, оскільки з моменту їхнього будівництва, там подекуди не проводився навіть поточний ремонт.

       Як зазначив директор підприємства Віктор Крупицький, в цьому році виконано ремонт на 58 — ми будинках, з повним переліком адрес яких ви можете ознайомитись на офіційному сайті міста Ізюм.  Також проведено ремонт шиферної покрівлі на 9-ти будинках. Загальна ж площа відремонтованої покрівлі складає майже 7000 м2.

       Слід зазначити, що цього року ремонтні роботи виконуються із матеріалів більш високої якості. Як зазначили виконавці робіт,  нижній та верхній шар покрівлі вони роблять із більш щільного матеріалу, аби строк експлуатації покрівель був значно більший.

       Окрім коштів з місцевого бюджету, підприємство на ремонт покрівель витратило 82 тис. грн. Мешканці багатаповерхівок теж взяли активну участь у співфінансуванні — приблизно 75 тис. грн.

       Віктор Семенович зізнається, що заяв від ізюмчан дуже багато, але відремонтувати одразу все, що не робилося десятиліттями, ні фінансово, ні фізично вони просто не в змозі.

       Працюватимуть допоки сприятиме погода, а навесні наступного року продовжать ремонт за списком.

       У планах підприємства провести ремонт дахів на всіх балансоутримуючих будинках.

Електронна платформа Громадський бюджет