178 переглядiв

В Ізюмі тривають роботи з покращення стану дорожнього покриття та благоустрою територій

01

З настанням літа в місті почався ремонт доріг. За рахунок міського бюджету вже відремонтоване дорожнє покриття по вулицях Некрасова, Генерала Недбайла, Лінійній, Європейській, Героїв Чорнобильців, Наддонецькій (біля центрального пляжу), Гостинній, Весняній, Панфілова, Чумацькій та на площі Привокзальній. Витрачено близько 1,5 млн. грн. Незабаром почнуть капітально ремонтувати дорогу по вулиці Московській та вулиці Маршала Федоренка. Планується також провести поточні ремонти доріг вулиць Педагогічній (біля ЗОШ №12) та Монастирського, провулку Залізничному неподалік амбулаторії загальної практики сімейної медицини №2.
Поруч з цим асфальтуються тротуари та облаштовуються прибудинкові території, оскільки це є важливим кроком у поліпшенні благоустрою Ізюма. Цьогоріч за рахунок міського бюджету проведено ремонт тротуарних доріжок, які давно його потребували. У кожному районі міста були визначені найбільш проблемні ділянки, які будуть приведені в порядок першочергово.
Так, вже покладений новий асфальт на ділянках тротуару в центрі по вулиці Соборній, по вулиці Різдвяній та вулиці Заводській. Облаштовано внутрішньо будинкові проїзди по вулиці Соборній,52, по проспекту Незалежності та вулиці Капітана Орлова біля гімназії №3. Загалом, заасфальтовано більше 1000 кв. метрів ділянок, сума виконаних робіт складає близько 1 млн. грн. До кінця літа планується впорядкування внутрішньо будинкових територій та тротуарів у центрі міста по провулку Соборному,3 та вулиці Некрасова (районі бараків).
Ремонти якісно і з дотриманням всіх технологічних вимог проводить Ізюмське ПАТ «ШРБУ».
Поруч з цим роботи з впорядкування території виконує і комунальне підприємство «Благоустрій міста Ізюма». Так, наприклад, нещодавно для більшої зручності та безпеки містян і людей з обмеженими фізичними можливостями було облаштовано поручнями із нержавіючого металу відремонтовані нещодавно сходи до центрального парку. На ці роботи з міської скарбнички виділено 50 тисяч гривень.
Крім того, як уже повідомлялося, для ремонту, впорядкування та обслуговування дорожнього покриття на підприємство була закуплена нова техніка – асфальтна та універсальна машини. Незабаром ізюмчани побачать безпосередньо їх роботу у дії.
Зазначимо, що питання благоустрою Ізюма перебувають під постійним контролем міської влади.
І всі ці роботи дадуть змогу зробити наше місто більш привабливим та зручним для нас – його жителів.