449 переглядiв

В Ізюмі урочисто відкрили  реалізовані цьогоріч міні-проекти «Разом в майбутнє»

MVT04749

27 вересня в нашій громаді відбулось відкриття шести міні-проектів, які перемогли в рамках обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

Завдяки плідній співпраці керівництва міста з депутатом Харківської обласної ради Вісханом Ісламовим, Харківською обласною державною адміністрацією, а також завдяки ініціативній та небайдужій громаді нашого міста, в цьому році найбільша кількість проектів, які перемогли у конкурсі, і шестеро з семи вже реалізовано. У порівнянні з минулим роком, їх на 3 більше. У 2012 та 2014 роках жодного проекту не перемогло у конкурсі, а у 2013 та 2015 роках – лише по одному проекту від ізюмської громади було виграно.

Цей конкурс проводиться сьомий рік поспіль і має на меті нарощувати потенціал громад Харківської області. В рамках співфінансування  проект реалізується за кошти обласного бюджету (50 %), місцевого (45 %) та бюджету конкурсанта (5 %). В 2019 році на реалізацію проектів з обласного бюджету надійшло 859 429  грн., виділено з міського бюджету 773 485 грн., бюджет конкурсантів – 85 941 грн. Загальна сума – 1 млн 718 тис 855 грн . За ці кошти в нашому місті в 2019 році реалізовано:

В ЗОШ №11 в рамках реалізації проекту виконано благоустрій пришкільної території – покладено плитку та встановлено бетонні поребрики;

В ЗОШ №4 – облаштовано дівчачий туалет;

В художній школі закуплено муфільну лабораторну піч, інтерактивний комплекс;

В територіальному центрі соціального обслуговування відремонтовано приміщення, де знаходиться перукарня для людей похилого віку, швейна майстерня та ін.;

У приміщенні колишньої кімнати школяра створено молодіжний ХАБ для ініціативної молоді міста;

В ОСББ «Уют» повністю відреставрований фасад будинку.

 

Детальніше по кожному проекту 

 

Тож Ізюмський міський голова Валерій Марченко, його заступник Костянтин Петров та депутат Харківської обласної ради Вісхан Ісламов особисто побували на всіх об’єктах, аби побачити виконання проектів та урочисто вручити сертифікати переможцям, що засвідчують успішну реалізацію міні-проектів. У своїх виступах під час урочистостей Вісхан Ісламов дякував за участь у конкурсі та бажав конкурсантам не зупинятися на досягнутому і втілювати в життя якомога більше нових проектів.

Валерій Марченко зазначив, що завдяки спільним зусиллям Харківської обласної ради, Ізюмської об’єднаної територіальної громади та ініціативних груп вдалося втілити в життя ці чудові міні-проекти, завдяки яким покращено матеріально-технічний стан приміщень та створено комфортні умови перебування у даних закладах.

А від ініціативних груп було висловлено сподівання на подальшу плідну співпрацю органів влади та ініціативних мешканців в напрямку соціального та економічного розвитку територіальної громади міста Ізюм. 

 

Електронна платформа Громадський бюджет