Офіційний сайт міста Ізюм

262 переглядiв

В Ізюмі веселі та кмітливі змагалися за «Кубок сміху-2019»

MVT03471

5 квітня в Ізюмі у міському Палаці культури шанувальники гумору та гарного настрою зібралися на традиційному щорічному фестивалі «Кубок сміху-2019», який з 2016 року проводиться під патронатом Ізюмського міського голови Валерія Марченка за підтримки управління освіти, управління культури та управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради.

Спонсорами цьогорічного фестивалю виступили: розважальний центр «МАРС», кафе «Динамо», пейнтбольний клуб «Морпіхи», офіційний представник компанії «Unice Multibrand» Катерина Стрельник, супермаркет «Меркурій», студія поліграфії та реклами «V. Print», фото та відео студія «Studio Fox», приватна юридична агенція «Ваше право», радіокомпанія «Радіо-Ізюм», автомагазин «АВТОРИТЕТ».
До складу журі на чолі з Ізюмським міським головою Валерієм Марченком увійшли депутат Ізюмської міської ради 7 скликання Олег Бондарев, завідувач відділу культурно-дозвіллєвої діяльності міського Палацу культури та керівник театрального колективу «ШОК» Надія Шерстюк, чемпіон «Каразінської ліги КВК» капітан команди КВК «Сборная княжества Монако» Олег Коваленко, володар «Кубку сміху-2018» капітан команди ЗОШ №12 «ТАЙФУН» Олексій Мороз.
Приємно, що цьогоріч до команд веселих та кмітливих загальноосвітніх навчальних закладів міста приєдналися поціновувачі гумору з Ізюмського регіонального центру професійної освіти. Тож за звання кращих гумористів міста Ізюм змагалися 10 команд: ДНЗ «Ізюмський регіональний центр професійної освіти» «БЕМС» (капітан Богдан Степанян), гімназії №1 «Загорецька-Ізюм» (капітан Данило Іспанюк), ЗОШ №2 «Чізас» (капітан Наталія Кучер), гімназії №3 «Сочная маракуйя» (капітан Ярослав Паламарчук), ЗОШ №4 «The Глечик» (капітан Денис Скрипник), ЗОШ №5 «5 елемент» (капітан Остап Гончар), ЗОШ №6 «Life is good» (капітан Ольга Манерко), ЗОШ №10 «Smile-Style» (капітан Микита Рісунов), ЗОШ №11 «Хлєб» (капітан Олександра Малик), ЗОШ №12 «ОПТИМІСТИ» (капітан Станіслав Білоножко).
Учасників чекала нелегка боротьба у конкурсах «Візитка» на тему «Не щастить в навчанні, пощастить в…», «Біатлон» (змагалися капітани команд) та «Розминка» (командні відповіді на запитання членів журі). Змагання між командами були надзвичайно цікаві та напружені. Майстри гумору показали свій талант, уміння жартувати, триматися на сцені, дарувати публіці гарний настрій та позитивні емоції.
Та особливо порадували глядачів та журі своєю артистичністю, дотепністю та гумором практично в усіх конкурсних випробуваннях команда ЗОШ №12 «ОПТИМІСТИ», яка у підсумку і стала переможцем турніру. Окрім головної нагороди «Кубку сміху-2019» та Грамоти Ізюмського міського голови учасники команди отримали сертифікати на поїздку до міста Харкова у «Фельдман-Екопарк», на 2-годинну гру у боулінг, на фотосесію та косметику, кольоровий принтер та солодкий подарунок. Зазначимо, що гумористи дванадцятої школи вже втретє стали володарями «Кубку сміху» – у 2016-му, 2018-му і цього року вони очолили переможний п’єдестал фестивалю.
Друге місце посіла команда ЗОШ №4 «The Глечик». Подарунками для неї стали сертифікати на гру в пейнтбол, на одну годину боулінгу, на косметику та солодкий подарунок.
Третє місце і сертифікати на відвідування кінотеатру в розважальному центрі «Марс», на поповнення карти МarsLand на 500 гривень, на косметику та солодкий подарунок – у команди ЗОШ №11 «Хлєб».
Всі інші учасники фестивалю отримали Подяки Ізюмського міського голови, інтелектуальні ігри, дисконтні сертифікати на косметику та солодкі подарунки.
Вітаючи учасників «Кубку сміху-2019» Ізюмський міський голова Валерій Марченко подякував командам за гарний настрій і зазначив, що добра традиція фестивалю згуртувала активну молодь нашого міста і розкрила серед них талановитих, кмітливих і веселих.
Цьогорічний «Кубок сміху» закінчився, але, впевнені, що добрі спогади та позитивний настрій і в учасників, і у глядачів залишиться ще надовго.