377 переглядiв

В Ізюмі відзначили День працівників культури та аматорів народного мистецтва

IMG_0129 «Найкращі за кращих» – таку назву мала святкова програма до Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва, яка відбулась в Ізюмі 8 листопада в міському Палаці культури. Це свято є визнанням заслуг людей творчих, емоційних, які допомагають усім нам розуміти і цінувати прекрасне, дбають про естетичне і моральне виховання, сприяють збереженню народних традицій і звичаїв.
Перед концертною програмою у фойє Палацу для глядачів грав вокально-інструментальний ансамбль «Ідея», працювали виставка найкращих робіт учнів дитячої художньої школи імені Сергія Васильківського та кафе «Парк». А кожен бажаючий міг зробити фото на згадку в яскравій фотозоні.
Святкове дійство розпочалося парадом творчих колективів міста. Під гучні оплески глядачів та промови ведучих залом крокували найкращі вихованці закладів культури. Діти тримали у руках здобуті нагороди своїх колективів – кубки, медалі, грамоти тощо.
На свято завітало багато почесних гостей: керівництво міста, представники депутатського корпусу міста та області, керівники організацій та установ Ізюма, підприємці та небайдужі до культурного життя містяни.
Зі словами вітань та вдячності за самовіддану працю до працівників культури, майстрів народного мистецтва звернулися Ізюмський міський голова Валерій Марченко, депутат Харківської обласної ради Вісхан Ісламов, начальник управління культури Олена Яснова.
За високий професіоналізм, відданість справі, вагомий особистий внесок та активну участь у культурно-мистецьких заходах міста Ізюма Грамоти та Подяки Ізюмського міського голови та Грамоти управління культури Ізюмської міської ради були вручені кращим працівникам культури, майстрам декоративно-прикладної творчості, поетам. Почесними грамотами управління культури і туризму ХОДА відзначено Максима Кондратьєва, Лідію Дерягу, Григорія Редька. Почесною грамоту Міністерства культури України нагороджено Надію Шерстюк.
Від Ізюмського міського голови Валерія Марченка начальнику управління культури Олені Ясновій був вручений подарунковий сертифікат на 80 тисяч гривень на покращення матеріально-технічної бази закладів культури міста.
Також всі майстри декоративно-прикладного мистецтва отримали друковане видання «Каталог майстрів Харківщини» з презентацією їхніх виробів.
Продовжились урочистості яскравим святковим концертом музичних, художньо-танцювальних колективів та виконавців нашого міста, під час якого відбувалося вручення гумористичної премії «Крилата істота» у різних номінаціях.
Наостанок хвилиною мовчання глядачі вшанували пам’ять працівників культури, які пішли із життя у цьому році, – Валентини Черевко, Галини Виборнової, Олега Коломійця.

Управління культури Ізюмської міської ради.

Електронна платформа Громадський бюджет