646 переглядiв

В Ізюмі визначено кращого “Учня року 2018”

MVT03045

17 квітня 2018 року в Ізюмській гімназії №3 відбувся традиційний конкурс “Учень року 2018”.

Цьогоріч за перемогу змагалися:

учасниця від Ізюмської гімназії №1 Яковенко Альона;

учасниця від школи №2 Темрякова Софія;

учасниця від Ізюмської гімназії №3 Яремчук Катерина;

учасниця від школи №4 Телешевська Анна;

учасниця від школи №5 Турчин Марія;

учасник від школи №6 Скляров Максим;

учасник від школи №10 Єхало Андрій;

учасниця від школи №11 Золотоверха Ангеліна;

учасниця від школи №12 Бережна Єлизавета.

Конкурс складався з трьох турів:

І тур – «Світ в якому я живу» – самопрезентація учасника, на яку давалось не більше трьох хвилин.

ІІ тур «Урок» – 9 «уроків» (біологія, історія, література, музика, географія, мій Ізюм, сюрприз, спорт та кіно), на яких треба буде дати відповіді на запитання, по півхвилини на кожне;

ІІІ тур – «Володар слова» – в якому треба було  розкрити свої ораторські здібності. Кожен учасник протягом 1 хвилини мав висловити свою думку щодо вислову відомої людини.

За рішенням компетентного  журі на чолі із заступником Ізюмського міського голови Володимира Мацокіна почесне звання “Учень року 2018” виборола учениця від Ізюмської гімназії №3 Яремчук Катерина.

Серед заслуг Катерини –  ІІІ місце в Всеукраїнському фестивалі-конкурсі “Молодь обирає здоров’я” в 2017 р., ІІ місце у Регіональному Профлеш-конкурсі на призи компанії UFC – 2017, в 2016/2017 н.р. та 2017/2018 н.р.  у складі команди посіла І місце в міському турнірі «Юних журналістів», II місце в міському турнірі «Юних винахідників та раціоналізаторів», ІІІ місце в міському турнірі «Юних хіміків».  З 2017 року – І заступник голови міської Асоціації лідерів учнівського самоврядування  «Нове покоління». Нагороджена грамотами, дипломами, відзнаками за активну участь у різноманітних міських конкурсах та фестивалях.

Переможниця отримала грамоту та грошову винагороду. Також всі учасники отримали грамоти за участь та грошові винагороди.

Володимир Мацокін привітав Катерину з перемогою, побажав подальших успіхів та додав, що всі учасники показали гідний рівень своїх знань та здібностей під час конкурсу.

Участь у конкурсі збагачує учнів досвідом соціальної активності,  творчої та успішної самореалізації, вдосконалення лідерських якостей.

Електронна платформа Громадський бюджет