149 переглядiв

В Ізюмі водопостачання району залізничного ринку відновлено

Напорний-трубопровід-КНС-9-019

12 липня 2019 року в Ізюмі було пошкоджено напірний трубопровод каналізаційної насосної станції №9 по в’їзду Ювілейному,1А. В результаті без централізованого водопостачання опинилися 40 багатоповерхових та приватних будинків у районі залізничного ринку. Як з’ясувалось, причиною цьому стали монтажні роботи ТОВ «ЕНЕРГОМАШ-ІНВЕСТ».
Відразу після виявлення руйнування керівництво міста взяло ситуацію під особистий пильний контроль. За власний кошт ТОВ «ЕНЕРГОМАШ-ІНВЕСТ» за технічної підтримки Ізюмського водоканалу розпочало роботи по відновленню об’єкту та заміні зруйнованої нитки напірного каналізаційного трубопроводу. Прокладено 740 метрів пластикової труби високого тиску на 6 атмосфер, побудовано дві камери переключення з встановленням нової запірної арматури.
На сьогодні всі роботи по відновленню коллектору завершено. Водопостачання району залізничного ринку відбувається цілодобово у штатному режимі.
Хочеться зазначити, що завдяки увазі та оперативності міської влади роботи по відновленню водопостачання та водовідведення вищезазначеного району Ізюма були закінчені раніше обіцяного строку. Тож, ізюмчани вчергове переконалися у тому, що керівництво міста завжди дотримує даного слова.

Електронна платформа Громадський бюджет