Офіційний сайт міста Ізюм

148 переглядiв

В Ізюмі встановили «лежачих поліцейських»

1

Одразу біля двох закладів освіти – ЗОШ №12 та гімназії №1 працівниками КП «Благоустрій м.Ізюма» було встановлено елементи примусового зниження швидкості автотранспорту, так звані «лежачі поліцейські». На це з міського бюджету депутатами Ізюмської міської ради було виділено трохи більше 70 тис. грн. Згідно з планом, який розробляли спільно с Національною поліцією та управлінням ЖКГ, обмежувачі швидкості встановлено поки що у найбільш небезпечних ділянках міста, які знаходяться біля навчальних закладів.

Окрім самих «поліцейських», на цих ділянках встановили попереджувальні знаки про обмеження швидкості руху, а також ще влітку нанесли на асфальті надпис «Діти».

Як зазначив заступник директора «Благоустрою» Олег Косенко, у наступному році вони продовжуватимуть встановлювати обмежувальні елементи по всьому місту. 

Тож відтак це дасть змогу позбавити любителів швидкості «ганяти» вулицями міста, як результат, діти зможуть спокійно ходити до школи та додому, батьки перестануть перейматись про їх безпеку на дорозі, а дії водіїв стануть більш відповідальними та осмисленими.