Офіційний сайт міста Ізюм

263 переглядiв

В Ізюмі з робочим візитом перебував заступник голови ХОДА Євгеній Шахненко

1

Першого вересня в Ізюмі з робочим візитом перебував заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Є.Д.Шахненко.

Спочатку Євгеній Дем’янович завітав до Ізюмської загальноосвітньої школи №5, випускником якої він був. На святковій лінійці, вітаючи вчителів, школярів та батьків з початком нового навчального року, він зазначив, що пишається тим, що колись навчався в п’ятій ізюмській школі.

Далі у супроводі Ізюмського міського голови Валерія Марченка, начальника відділу освіти Ізюмської міської ради Олексія Безкоровайного та директора ІЗОШ №5 Наталії Павлюк Євгеній Шахненко оглянув відремонтовані цьогоріч вестибюль, харчоблок, спортивну залу. Побував й на уроці у першокласників: для них у закладі облаштований спеціальний клас за сучасними вимогами «Нової української школи».

У ході візиту заступник голови ХОДА відвідав відреставровану центральну площу Ізюма. Він також оглянув хід ремонтних робіт на пішохідному мосту через річку Сіверський Донець та перевірив, на якій стадії знаходиться ремонти у санітарно-пропускному, офтальмологічному, дитячому, інфекційному та пологовому відділеннях центральної міської лікарні. Всі вони йдуть згідно з визначеним графіком та будуть закінчені у встановлені строки.

Наостанок Євгеній Дем’янович запевнив, що керівництво області разом з міською владою будуть робити все можливе, аби установи і заклади соціальної сфери Ізюма й надалі розвивалися та вдосконалювалися.