108 переглядiв

В Ізюмі з успіхом пройшла «Школа успіху»

головна

30 та 31 жовтня 2019 року в місті було реалізовано освітній проєкт для молоді 13-17 років «Локальна Школа Успіху» від Фонду братів Кличко – Klitschko Foundation.  Організатором проєкту став випускник «Школи Успіху-2019» – Олександр Козицький. Захід, направлений на те, щоб допомогти молоді нашого міста визначитися з подальшими планами на майбутнє, поміркувати про вступ до вищих навчальних закладів та знайти шляхи самореалізації,  став можливим завдяки  підтримці міської влади та всебічного сприяння Управління молоді, спорту та іміджевих проєктів Ізюмської міської ради.

Протягом двох днів на різних локаціях – у приміщенні Молодіжного центру та в актовій залі ІЗОШ № 4 учасники знайомилися, обговорювали свої інтереси та вчилися працювати у команді.

Спікери з різних куточків України – Владислав Орел, Тетяна Ткаченко, Олександр М’ясищев, Маргарита Скляниченко та Олександр Козицький розповіли про волонтерство, FRI-табори, медіаграмотність, Всеукраїнську Школу Успіху, Українську академію лідерства (УАЛ) та поділилися власним досвідом участі у різних проєктах.

Активну участь у проведенні заходу взяли волонтери проєкту – Ярослава Рябенко, Анастасія Ямпольська, Уляна Романіка, та Ліза Новак.

В інтерв’ю по завершенню проєкту учасниця Анна Щербак, учениця гімназії № 1, поділилася своїми враженнями: «Я надихнулася лекціями наших спікерів та побачила інші шляхи, якими може іти молодь, щоб досягти успіху. Справді можу сказати, що проєкт змінив мене та моє життя.»               Учасник Вячеслав Лучанінов зазначив, що завдяки двом дням проєкту, він отримав натхнення, гарний настрій та в жодному разі не пошкодував про час, присвячений заходу.

Всі учасники задоволені заходом та виявили бажання в майбутньому брати участь у подібних заходах.

«Школа Успіху» надихнула ізюмчан на власні проєкти, які вже зовсім скоро будуть втілені в життя на користь рідного міста.

Електронна платформа Громадський бюджет