555 переглядiв

В Ізюмській міській ОТГ посилюються карантинні заходи

Ізюм ОФІЦІЙНИЙ.00_00_24_08.Still040

Шановні жителі Ізюмської громади!

Як вам уже відомо, відповідно до рішення Харківської обласної державної адміністрації в області введено режим надзвичайної ситуації. Це, в свою чергу, призводить до посилення карантинних заходів в регіоні.
Для виконання цих заходів Ізюмська міська рада доручила відповідним  структурам проаналізувати ситуацію щодо можливості повної зупинки в місті громадського транспорту та опрацювати питання організації перевезень працівників підприємств, організацій та установ критичної інфраструктури та життєдіяльності міста (це – медики, комунальники, фармацевти, працівники продуктових магазинів).
Посилюються також протиепідемічні заходи в усіх закладах, підприємствах та установах, які сьогодні працюють.
Окремо хочу зупинитися на двох вимушених заходах, які носитимуть рекомендаційний характер.
З метою запобігання скупчення людей рекомендовано призупинити роботу ринків. Основною ціллю цього заходу є те, що карантин передбачає максимально обмежити контактування людей між собою.
Крім того, також рекомендовано призупинити роботу об’єктів торгівлі та послуг вздовж траси Харків – Довжанський, оскільки тут є загроза занесення коронавірусної інфекції через транзитний транспорт та пасажирів, які можуть зупинятися на розташованих там об’єктах.
Оскільки в цілому по області таких обмежень ще не введено, вони носять рекомендаційний характер.
Прошу з розумінням  та відповідальністю поставитись до таких заходів власників та керівників цих об’єктів, оскільки в даний час найголовніша цінність – це здоров’я та життя людей.
Шановні ізюмчани! В черговий раз прошу вас неухильно дотримуватись правил карантину, залишатися вдома та без поважних причин не полишати домівок. Хочу зазначити, що тільки спільними зусиллям ми зможемо унеможливити розповсюдження вірусної інфекції.

Дякую за увагу!

Електронна платформа Громадський бюджет