251 переглядiв

В Ізюмській ОТГ продовжується роз’яснювальна робота щодо дотримання карантинного режиму

DSC01257

Комісія по контролю і координації виконання карантинного режиму під головуванням заступника Ізюмського міського голови Володимира Мацокіна продовжує проводити роз’яснювальну роботу серед власників і продавців торгових точок та закладів побутового обслуговування.

Два тижні тому члени комісії вже здійснювали подібні виїзди в місця торгівлі. Чи подіяло це на свідомість громадян та на їх дотримання карантинного режиму, вирішили перевірити.

Тому, 1 квітня члени комісії побували в торгових точках вздовж центральної вулиці міста та на території центрального ринку. Всі магазини, які повинні бути закритими – закриті. В деяких торгових точках продавці все ж ігнорують одягання масок, використовуючи засоби захисту виключно як аксесуар. Дехто не одягає захисні рукавички. 

В супермаркеті «Полюшко» вжили всіх рекомендацій, які надали того разу – випічка запакована, крупи розфасовані у пакети.

Біля супермаркету «АТБ» люди очікували черги на вулиці, в самому приміщенні просторо, черг біля кас немає. Єдине, так це те, що безпечної відстані люди на вулиці не зовсім дотримувались.

В «Посаді» теж було звернено увагу на контроль з боку охорони на безпечну відстань біля кас.

Заступник Ізюмського міського голови Володимир Мацокін спілкувався з продавцями, рекомендував одягати маски, рукавички,  адже це в першу чергу потрібно громадянам, аби захиститися від коронавірусу.

Шкода, що змусити деяких ізюмчан одягти елементи захисту здебільшого може тільки страх бути оштрафованим, а не страх втратити життя.

Електронна платформа Громадський бюджет