302 переглядiв

В Ізюмському водоканалі –  нова сучасна насосна станція

MVT07140

Для забезпечення стабільного водопостачання споживачам був відремонтований та введений в експлуатацію резервуар чистої води об’ємом 500 м3 з новітнім насосним обладнанням італійського виробництва. В процесі підготовчих робіт спеціалістами підприємства було вивчено близько десяти технологій гідроізоляції будівельних конструкцій та обрана оптимальна за показником «ціна-якість» технологія гідроізоляції резервуарів питної води.

15 листопада керівництво міста побувало на насосній станції. Директор водоканалу Михайло Зубко разом із своїми помічниками  ознайомив присутніх із новою технологією подачі питної води ізюмчанам.

Слід зазначити, що водопровідна насосна станція Ізюмського водозабору, через яку раніше подавалась вода споживачам,  збудована та здана в експлуатацію в 1967 році. Тому трубопроводи в зв’язку із тривалим терміном експлуатації були повністю зношені та потребували термінової заміни. Як результат –  в часи найбільшого споживання водопровідної води  відбувались збої або маленький тиск під час подачі води. Проведення ж робіт по заміні технологічних мереж було неможливим без зупинки роботи обладнання,  адже стара насосна станція працювала в безперервному цілодобовому режимі і для її реконструкції необхідно б було відключати подачу води на невизначений термін. Тому керівництвом підприємства і було прийнято рішення про введення в дію ВНС-2 «Резерв».

Загальна вартість робіт по введенню в дію ВНС-2 «Резерв» складає 2,2 млн. грн., в тому числі з місцевого бюджету було профінансовано 1,4 млн. грн..

 

Відтепер дана станція забезпечуватиме стабільне водопостачання споживачам чистої питної води за сучасною технологічною системою.

 

 

Електронна платформа Громадський бюджет