318 переглядiв

В навчальних закладах міста 31 травня пролунав останній дзвоник

MVT06886

Радість і сум розставання злилося воєдино у  гучному передзвоні на шкільних подвір’ях міста – дзвоник покликав випускників на широку дорогу випробувань, а решту учнів – на літні канікули.       

В цьому році 216 випускників залишили стіни рідних шкіл міста Ізюм. З  них претендентів на золоту медаль 9, на срібну 3.

Прощання з дитинством проходило на подвір’ях навчальних закладів. Цей день – важливий для кожної людини. Для дітей – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.

Аби розділити радість свята із учнями та педагогами, на урочистих лінійках в усіх навчальних закладах міста побувало керівництво міста та депутати Ізюмської міської ради. Гості бажали успіхів у подальшому дорослому житті випускникам та чудового відпочинку  школярам: депутат Ізюмської міської ради Валентина Тимофєєва (гімназія №1),  заступник Ізюмського міського голови Михайло Іщук (ЗОШ №2), Володимир Мацокін (гімназія №3), секретар Ізюмської міської ради Артем Єрдаларян (ЗОШ №4), начальник управління молоді, спорту та іміджевих проектів Максим Стрельник (ЗОШ №5), депутат Ізюмської міської ради Руслан Марченко (ЗОШ №6),  Ізюмський міський голова Валерій Марченко, депутат Харківської обласної ради Вісхан Ісламов, депутат Ізюмської міської ради Олег Бондарєв та начальник управління освіти Олексій Безкоровайний  (ЗОШ №10), Костянтин Петров (ЗОШ №11), депутат Ізюмської міської ради Юрій Бриль (ЗОШ №12).

За  традицією  школярі отримали грамоти за високі досягнення у навчанні та спорті.  Вручено було подяки і батькам випускників, які упродовж усіх років навчання приймали активну участь у шкільному житті своїх дітей. Відзначили на святі і кращих педагогів навчальних закладів за їх плідну працю, високий рівень професійної майстерності та підготовку обдарованої молоді.

Випускники в останнє станцювали вальс на шкільному подвір’ї, випустили в небо повітряні кульки, як символ безтурботного дитинства, та пішли на свій останній у житті шкільний урок.

Адміністрації  навчальних закладів, вчителі, батьки схвильовано, зі сльозами на очах,  вітали випускників і простеляли розквітчані українські рушники на щастя, на долю, на добро. Першокласники теж зворушливо вітали випускників із закінченням школи.

Попереду випускників чекає продовження ЗНО, яке триватиме до 13 червня,  вибір майбутньої професії та своєї стежини у дорослому житті.

 

Електронна платформа Громадський бюджет