Офіційний сайт міста Ізюм

226 переглядiв

В закладах освіти міста провели заміну старих вікон на сучасні енергозберігаючі

1

Ще наприкінці минулого року управління освіти звернулось до керівництва міста з проханням ініціювати виділення коштів з міського бюджету на заміну вікон в спортивних залах та їдальнях загальноосвітніх закладів міста: гімназії №1, шкіл №4, №6, №10 та №11.

Вище зазначені заклади було обрано через те, що вони найбільше потребували заміни вікон. Так як  вікна в цих закладах були в аварійному стані і непридатні для подальшої експлуатації. Через що займатися фізкультурою або обідати взимку було дуже холодно і некомфортно.  До того ж і естетичний вигляд таких вікон залишав бажати кращого.

Тому наприкінці минулого року з міського бюджету було виділено понад 1 млн. грн. на заміну цих вікон. І вже на початку нового року були розпочаті роботи з демонтажу та установці. 

Так, в  Ізюмській гімназії №1 проведено поточний ремонт по заміні  дерев’яних вікон на нові металопластикові в кількості 18 шт., в  ІЗОШ №4 — 16 шт.,в  ІЗОШ №6 — 15 шт., в ІЗОШ №10 — 12 шт., в ІЗОШ №11 — 36 шт.

Наразі в усіх цих закладах роботи по заміні вікон добігають кінця. А педагоги цих закладів дуже задоволені тим, що керівництво міста подбало про комфорт під час  навчального процесу.

Заміна старих дерев’яних вікон на сучасні металопластикові дозволить суттєво зменшити використання енергоресурсів під час опалювального процесу, забезпечить комфортний мікроклімат шкільним приміщенням та  належні санітарно-гігієничні умови перебування дітей у школі.

Слід зазначити, що на сьогодні в усіх спортивних залах та їдальнях загальноосвітніх закладів  міста завдяки фінансуванню міжнародних грантових фондів та Ізюмського міського бюджету повністю замінені старі вікна на нові металопластикові.