291 переглядiв

Валерій Марченко: Міська влада сприятиме розвитку культури та мистецтва, збереженню історичних цінностей нашого міста

 

1 022

       30 березня керівництво міста та керівники силових структур відвідали дві нові виставки в Ізюмському краєзнавчому музеї ім. М.В.Сібільова –  художньо-документальну виставку «Мир через Культуру», яка  присвячена історії створення Пакту Реріха, та персональну виставку “Відображення” ізюмчанки,  молодого талановитого митця, члена Національної спілки художників України Ольги Стародубцевої. Директор музею Ольга Махортова детально розповіла відвідувачам про експозиції.

       Також, гості відвідали інші виставкові зали, в яких Ольга Володимирівна детально ознайомила їх з історією Ізюма в усі часи.

       Разом з тим з адміністрацією музею та начальником управління культури Оленою Ясновою, міською владою були обговорені проблемні питання, окреслені основні напрямки розвитку культури та мистецтва. Завітали вони і в будівлю колишнього планетарію, який планують перетворити на сучасний конференц-зал.

       Тож робоча поїздка керівництва не тільки культурно та духовно збагатила, а й надихнула на нові плани розвитку сфери культури і збереженню народного та історичного надбання ізюмчан.

       Зазначимо, що виставка Ольги Стародубцевої діятиме до 30 квітня 2017 року, а Миколи Реріха — до 15 червня 2017 р. Запрошуємо ізюмчан та гостей міста завітати на експозицію до Ізюмського краєзнавчого музея ім. М.В.Сібільова.