888 переглядiв

Ситуація щодо коронавірусної інфекції під постійним контролем міської влади

Ізюм ОФІЦІЙНИЙ.00_00_24_07.Still042

Брифінг Ізюмського міського голови Валерія Марченка щодо впровадження карантинних обмежувальних заходів через коронавірусну інфекцію

Шановні жителі громади!

Всі ви бачите через засоби масової інформації, яка складна ситуація в світі в зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції – десятки тисяч інфікованих, тисячі померлих.
Щоб унеможливити розповсюдження цієї інфекції в нашій країні і, зокрема, в Ізюмській громаді приймаються безпрецедентні заходи Урядом держави, Харківською обласною державною адміністрацією та Ізюмською міською радою.
Ми розуміємо, що в ці дні ви зіткнетеся з певними незручностями, обмеженнями і тому подібним. Але зрозумійте, що всі заходи носять тимчасовий характер і введені, в першу чергу, для забезпечення охорони здоров’я та збереження життя кожного жителя нашої громади.
Шановні ізюмчани, прошу вас максимально зменшити контактування з оточуючими, утриматись від скупчення в громадських місцях і по можливості залишатися вдома!
Шановні підприємці громади! З 17 березня згідно з постановою Кабінету Міністрів України №215 вводяться обмежувальні заходи, які вплинуть на вашу звичну роботу. Призупиняється робота певних видів діяльності, окрім торгівлі продуктами харчування, дитячим харчуванням, засобами гігієни, робота аптек, банків, страхових компаній, АЗС, точок зв’язку. Повний перелік є на офіційному сайті Ізюмської міської ОТГ.
Просимо вас відповідально поставитись до прийнятих обмежень. Розуміємо, що вони завдають вам збитків, але слід усвідомити те, що найголовнішою цінністю держави і нашої громади в нинішній ситуації є здоров’я людей. На тих, хто відмовляється від виконання цих обмежень згідно з чинним законодавством чекає адміністративна та навіть кримінальна відповідальність.
Мною створена міжвідомча комісія, яка здійснює моніторинг та проводить роз’яснювальну роботу. Також суттєві зміни відбулися в роботі громадського транспорту. Повністю зупинено міжміське, міжобласне, приміське автобусне та залізничне сполучення. В міському автобусному транспорті перевезення повинно відбуватися не більше 10 осіб. Для цього рекомендовано перевізникам збільшити кількість транспортних засобів в часи пік. Вирішено частково призупинити пільгове перевезення пенсіонерів з метою запобігання поширенню вірусної інфекції серед найвразливіших верств населення, так як відомо, що люди похилого віку найбільше знаходяться в зоні ризику.
Хочу наголосити, що на даний час в Ізюмській міській ОТГ жодного випадку захворювання на коронавірусну інфекцію не зафіксовано. Медичні установи готові до надання необхідної медичної допомоги, в наявності є необхідні засоби та обладнання.
Міська влада повністю тримає ситуацію під контролем. 19 березня на позачерговій сесії Ізюмської міської ради виділено пів мільйона гривень для закупівлі у разі необхідності медикаментів та засобів захисту від коронавірусної інфекції.

Просимо вас, шановні жителі громади, й надалі дотримуватись стандартних рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я для зниження ризиків інфікування коронавірусом.

Дякую за увагу!

Електронна платформа Громадський бюджет