328 переглядiв

Вчительська команда Ізюма – за здоровий спосіб життя

1

День фізичної культури та спорту – свято, що символізує здоровий спосіб життя і силу духу, в нашому місті відзначили 7 вересня показовими виступами спортсменів та флешмобом.

Захід відбувся на центральній площі, де під бурхливі оплески разом із тренерами пройшли вихованці відділень кікбоксінгу, боксу, легкої атлетики, баскетболу, футболу, волейболу, самбо, тхеквондо, а також спортсмени футбольного клубу «Крем’янець», клубу любителів бігу «Марафон», велоклубу «Крути-катай», клуб любителів шахів, стріт-воркаутери, ветерани спорту.

Ізюмський міський голова Валерій Марченко привітав присутніх зі святом, побажав подальших перемог спортсменам та порадував чудовою новиною — незабаром в нашому місті розпочнеться втілення у життя проекту будівництва басейну. Після промови Валерій Віталійович провів церемонію нагородження тренерсько-викладацького складу, працівників дитячо-юнацької спортивної школи імені В.В.Ткаченка, кращих вихованців спортивних секцій та батьків, які роблять вагомий внесок у розвиток та популяризацію спорту в нашому місті. Тож, нагороди та подарунки від міського голови отримали: учасники чемпіонату України з боксу Максим Максименко (І місце), Денис Грушко (ІІ місце), Іван Дубинський, Максим Могилевський, Назар Туренко (ІІІ місце), призер чемпіонату Харківської області з боксу Ростислав Крикун; призер чемпіонату Харківської області з легкої атлетики Маргарита Боцман; учасники чемпіонату України з тхеквондо Ілля Орел та Ангеліна Казакова (ІІІ місце), призер Всеукраїнського турніру з тхеквондо Олександр Ворошило; учасники Чемпіонату Європи з кікбоксінгу Артем Таран (І місце), Макар Сухов (ІІ місце), Єгор Санжаревський та Кирило Ковальський (ІІІ місце).

Далі учасники заходу в показових виступах перед глядачами демонстрували свої спортивні навички та успіхи.

Кульмінацією свята став танцювальний флешмоб. Але не звичайний, а підготовлений педагогами навчальних закладів міста. Близько півсотні вчителів під ритмічну музику злагоджено виконували рухи, спонукаючи учнівську молодь до фізичного розвитку, оптимістичного погляду у майбутнє, прагнення до здорового способу життя.

Електронна платформа Громадський бюджет