172 переглядiв

ВЕКТОР НА ЕФЕКТИВНІСТЬ: ПІДПИСАНО УГОДУ ПРО СПІВРОБІТНИЦТВО

MVT04408

Налагодження плідного співробітництва з об’єднаними територіальними громадами області є одним з основних напрямків роботи служби зайнятості Харківщини в контексті децентралізації.

Так, 25 вересня в Ізюмі  відбулася  зустріч  Ізюмського міського голови Валерія Марченка, директора Харківського обласного Центру зайнятості Володимира Міненка та директора Ізюмського міськрайонного Центру зайнятості В’ячеслава Іванова.

В ході зустрічі було підписано тристоронню угоду про співпрацю. Сторони-підписанти домовились поглибити співпрацю по напрямках сприяння зайнятості, професійної підготовки безробітних, організації громадських робіт тимчасового характеру, зниження рівня безробіття, створення нових робочих місць.
Угодою встановлено партнерські відносини та взаємовигідне співробітництво в реалізації державної політики зайнятості, соціально-економічних програм та інфраструктурних проектів, орієнтованих на підтримку підприємницьких ініціатив, створення робочих місць, проведення профілактичних заходів з попередження та подолання безробіття. В рамках цієї угоди сторони сприятимуть підвищенню рівня зайнятості населення шляхом співпраці з навчальними закладами, підприємствами, установами та організаціями різних форм власності, допомагатимуть роботодавцям у створенні та збереженні робочих місць.

Як зазначив Володимир Міненко, Ізюм є центром однієї з найбільших об’єднаних територіальних громад регіону. Ключовий напрямок, за яким домовились посилити співпрацю – організація громадських робіт на території ОТГ. Мешканців громади планується забезпечити можливістю пройти навчання у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби та безпосередньо у роботодавців за найбільш затребуваними на місцевому ринку праці професіями. А роботодавцям ОТГ буде надаватись увесь спектр підтримки, як то компенсацію єдиного соціального внеску за нові робочі місця, компенсацію оплати праці переселенців та, в разі потреби, часткову компенсацію заробітної плати працівників аби зберегти кваліфіковані кадри у громаді.

 

Електронна платформа Громадський бюджет