232 переглядiв

Відбулась службова нарада

1

8 жовтня відбулась службова нарада під головуванням Ізюмського міського голови Валерія Марченка з керівниками виконавчих органів Ізюмської міської ради, підприємств, організацій, установ міста, структурних підрозділів апарату виконавчого комітету Ізюмської міської ради, головами квартальних комітетів та головами ОСББ.

Перед початком звітування про результати діяльності структурних підрозділів  Валерій Марченко урочисто вручив своєму заступнику Михайлу Іщуку грамоту Харківського обласного військового комісаріату за активну участь, цілеспрямованість, самовіддачу, ініціативу, професійну майстерність, бездоганне відношення до виконання своїх обов’язків щодо організації роботи районної призовної комісії під час призову громадян на строкову військову службу у квітні-червні 2019 року.

Також Валерій Віталійович привітав директора ФК «Крем’янець» Ігоря Шполянського за першу видатну перемогу за останні кілька років ізюмських футболістів – друге місце першої ліги в чемпіонаті Харківської області з футболу серед аматорських команд.

Після перейшли до розгляду порядку денного.

Про заходи з підготовки до осінньо-зимового періоду 2019/2020 років доповіли Вадим Нестерцов – в.о. директора Ізюмського комунального підприємства теплових мереж та Юрій Бриль – директор КП “Благоустрій міста Ізюма”.

Інформація про стан підготовки Ізюмського комунального підприємства теплових мереж до опалювального сезону 2019-2020 років

Начальник фінансового управління Ірина Решетняк розповіла про виконання міського бюджету за 9 місяців 2019 року. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження до місцевого бюджету збільшились на 7,8 млн. грн.

Начальник управління соціального захисту населення Надія Петрова доповіла про деякі зміни в нарахуванні та виплаті пільг та субсидій. За її словами,  зміни хоча і відбулись, але незначні. Варто звернути увагу при будь-яких змінах у складі сім’ї або документах чи доходах.

Начальник управління молоді, спорту та іміджевих проектів Максим Стрельник доповів про підсумки дитячої оздоровчої кампанії у 2019 році та анонсував новий конкурс для дітей, який після підготовки всіх необхідних документів буде оголошено на офіційному сайті міста Ізюм та в ЗМІ.

Про реалізацію проектів “Разом в майбутнє” у 2019 році та умови участі у 2020 році доповіла Алла Заранек  – начальник управління економіки та інвестицій апарату виконавчого комітету Ізюмської міської ради.

І останнє питання – ремонт та утримання автомобільних доріг міста у 2019 році. Як зазначив начальник УЖКГ Юрій Донець, на поточний ремонт асфальтного покриття доріг було витрачено у цьому році 3 344 000,00 грн. (для порівняння – у минулому році – 2 984 000,00 грн.).  Також в  цьому році, чи не вперше за часи незалежності нашої держави, міською владою були визначені пріоритети у проведенні ремонтних робіт не тільки доріг міста, а й внутрішньо квартальних проїздів, тротуарів та прибудинкових територій.

Загалом на ці роботи було витрачено із місцевого бюджету 3 390 000,00 грн. Всього ж вже витрачено на ремонтні роботи асфальтного покриття 12 483 089,00 грн. (для порівняння: у 2016 – 11391,7; 2017 – 8202,0; 2018 – 6492,8).

Електронна платформа Громадський бюджет