239 переглядiв

Відбулася чергова нарада міського голови

2

11 вересня 2018 року Ізюмський міський голова Валерій Марченко провів нараду з керівниками підприємств, організацій, установ міста, керівниками виконавчих органів Ізюмської міської ради, структурних підрозділів апарату виконавчого комітету Ізюмської міської ради, головами квартальних комітетів та головами ОСББ щодо основних питань, пов’язаних із життєдіяльністю нашого міста.

Про організацію та стан підготовки комунальних підприємств міста Ізюма до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2018-2019 років доповіли директор Ізюмського комунального виробничого водопровідно-каналізаційного підприємства Михайло Зубко, виконуюча обов’язки директора  Ізюмського комунального підприємства теплових мереж Світлана Петухова, директор КП «Благоустрій міста Ізюма» Юрій Бриль та директор комунального житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства-1 Сергій Половецький.

Було зазначено, що на підприємстві «Благоустрій міста Ізюма» є вся необхідна техніка для утримання доріг взимку і нині ведеться її підготовка для роботи в зимовий період. Також з управлінням житлово-комунального господарства узгоджений графік очищення від снігу та посипання протиожеледною сумішшю вулиць міста. Директор підприємства повідомив присутніх голів квартальних комітетів про те, що до кінця вересня підприємство закінчує роботи по покосу трави. Тож якщо є необхідність у таких послугах, слід найближчим часом звертатися до КП «Благоустрій міста Ізюма».

Доповідь директора КП «Благоустрій міста Ізюма» Ю.Бриля

Ізюмським водоканалом до безперебойної роботи в осінньо-зимовий період вже заміно технічно зношені ділянки водопровідних мереж, підготовлено 13 артезіанських свердловин, 4 водопровідно-насосні та 9 каналізаційно-насосних станцій. Ведуться роботи по поточному ремонту та ревізії технологічних споруд, обладнання та внутрішньо майданчикових технологічних мереж.

Доповідь директора Ізюмського КВ ВКП М.Зубка

Ізюмським комунальним підприємством теплових мереж проводяться роботи по оснащенню житлового фонду приладами обліку теплової енергії. На сьогодні вже встановлено 134 лічильника на 131 житловому будинку, розроблено та погоджено проектно-кошторисну документацію ще на 31 житловий будинок.

Також було проінформовано про те, що із 33 утворених у місті Ізюмі ОСББ лише 3 отримали акти про технічну готовність їхніх будинків до опалювального сезону. Ізюмський міський голова Валерій Марченко закликав голів ОСББ не зволікати і терміново звертатися до підприємства теплових мереж: без такого висновку спеціалістів тепло мешканцям будинків вчасно підключене не буде.

Доповідь в. о. Ізюмського КПТМ С.Петухової

На підготовку до осінньо-зимового періоду 144 житлових будинків з централізованою системою теплопостачання, що обслуговуються ЖРЕП-1, заплановано витратити 512 тис. грн., в т. ч. кошти міського бюджету на придбання матеріалів для проведення ремонтів житлових будинків складають 250 тис. грн. Вже проведено ремонт та заміну систем теплопостачання у 73 будинках, здійснено часткову заміну системи водопостачання у 49 будинках та часткову заміну системи водовідведення у 27 будинках.

Доповідь директора КЖРЕП-1 С.Половецького

Про реалізацію державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» в місті Ізюмі присутніх проінформував начальник управління освіти Ізюмської міської ради Олексій Безкоровайний. Він зазначив, що управлінням освіти упродовж лютого-серпня 2018 року було організовано підвищення кваліфікації для 18 вчителів початкової освіти, які зараз працюють у першому класі нової української школи. Також проводилась системна робота по матеріально-технічному забезпеченню закладів: було придбано ламінаторів на суму 18 900 гривень, магнітно-маркерних планшетів, наборів дидактичних матеріалів на суму 46 470 гривень, столів антискаліозних одномісних зі змінною висотою та стільців учнівських зі змінною висотою на суму 44 210 гривень. Протягом липня підписані договори на поставку 18 цифрових мікроскопів на суму 139 860 гривень. У серпні місяці проведені тендерні процедури і у вересні очікується підписання договорів на поставку меблів, дидактичного матеріалу та комп’ютерного обладнання на суму 323 790 гривень. До жовтня очікується й надходження нових підручників.

Доповідь начальника управління освіти ІМР О.Безкоровайного

Про підсумки проведення оздоровчої кампанії та відпочинку в місті Ізюм у 2018 році розповів начальник управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради Максим Стрельник. Він зазначив, що завдяки співпраці з управлінням у справах молоді та спорту ХОДА за кошти обласного бюджету цього року у закладах оздоровлення та відпочинку Харківської, Львівської, Запорізької та Одеської областей вже побувало 128 дітей з нашого міста. Надалі така робота продовжуватиметься.

Доповідь начальника управління молоді, спорту та іміджевих проектів ІМР М.Стрельника

Наостанок головний лікар Ізюмської центральної міської лікарні Дмитро Зінов’єв проінформував про хід виконання ремонтних робіт в медичних закладах Ізюма. За його словами, станом на 7 вересня 2018 року виконаний поточний ремонт вхідного тамбура будівлі дитячого поліклінічного відділення та часткова покраска фасаду, вікон та ремонт цоколю будівлі поліклінічного відділення. Продовжуються капітальні ремонти у пологовому будинку, інфекційному та стаціонарному відділеннях Ізюмської ЦМЛ. Завдяки фінансовій підтримці Президента України Петра Порошенка та голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної, коштам державного фонду регіонального розвитку та фінансуванню з міського бюджету цього року буде повністю завершено облаштування лікарняного містечка в Ізюмі. До того ж нині тривають роботи по встановленню у приміщенні лікарні нового рентгенівського апарату.

Доповідь головного лікаря Ізюмської ЦМЛ Д.Зінов’єва

Присутні на нараді мали змогу поставити запитання. В основному вони стосувалися житлово-комунальної сфери (вивіз сміття, прибирання території після обрізання дерев чи гілок та інші). Відповідним службами було дане завдання щодо вирішення піднятих питань у стислі терміни.