503 переглядiв

Відбулось відкриття ще двох реалізованих проєктів «Разом в майбутнє»

DSC06043

Так, завершено ремонтні роботи з попередження подальшої руйнації багатоповерхівки по вул. Покровська, 50 (ОСББ «Симфонія +») загальною вартістю 284 733,00 грн. З обласного бюджету виділено — 142 366,00 грн., бюджет міста Ізюм — 128 130,00 грн. Свою частку, а саме  14 237,00 грн., це внесок мешканців будинку ОСББ “Симфонія+”.

З метою покращення доступності та якісного отримання послуг, які надаються вразливим верствам населення в управлінні соціального захисту Ізюмської міської ради, виконано ремонтні роботи по облаштуванню  ретро-кімнати для відпочинку та релаксації для представників громадських організацій, ВПО: замінено вікна, виконано демонтаж дерев’яної стіни та зроблено кладку з  газобетонних  блоків; зовнішнє утеплення стіни; ремонт підлоги  на суму 299 999,00  грн. З обласного бюджету виділено — 149 999 грн., бюджет міста Ізюм — 135 000 грн. Свою частку, а саме  15 000 грн., внесла Ізюмська міськрайонна організація «Спілка Чорнобиль України».

Ізюмська міська рада підтримала ідею створення такої ретро — кімнати і з бюджету Ізюмської міської об’єднаної територіальної громади додатково було виділено кошти більше ніж 200 тис. грн.. для проведення поточного внутрішнього ремонту приміщення та ремонту частини даху.

Тож вручити сертифікати та привітати із завершенням робіт приїхали голова постійної комісії з питань бюджету Харківської обласної ради Людмила Немикіна та Олена Кулік – начальник управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків  виконавчого апарату обласної ради. Присутнім був і депутат Харківської обласної ради Вісхан Ісламов, завдяки підтримки якого в нашій громаді щороку реалізуються подібні проєкти.

 Незабаром відбудеться урочисте відкриття цієї кімнати.

Ізюмський міський голова Валерій Марченко подякував  всім, хто допомагає в реалізації цих проєктів, й усім, хто постійно приймає участь у розвитку Ізюмської міської об’єднаної територіальної громади.

Нагадаємо, місяць тому було відкрито три міні-проєкти: притулок для безхатьків, надсучасний ігровий майданчик для дошкільнят в ДНЗ №4 та нове приміщення для Пластового Вишкільного Центру.

Усього, починаючи з 2015 року під час участі в даному конкурсі виграно та реалізовано 26 мініпроєктів на загальну суму майже 57 млн. грн..

Електронна платформа Громадський бюджет