334 переглядiв

Відбувся ІІ етап загальноміської Спартакіади (змагання з баскетболу 3х3)

DSC_0168

 

17 березня 2018 року в спортивному комплексі «Локомотив» Ізюмської  ДЮСШ імені Володимира Ткаченка, за адресою в’їзд Ювілейний 4-а, відбувся  другий етап в залік загальноміської Спартакіади – турнір з баскетболу 3х3.

На параді відкриття були присутні  секретар Ізюмської міської ради Артем Єрдаларян та заступник Ізюмського міського голови Володимир Мацокін, який у своєму вітальному слові побажав спортсменам успіхів, перемог та отримати задоволення від змагань.

Також учасників турніру привітали показовими виступами юні баскетболісти, вихованці Ізюмської ДЮСШ ім.В. Ткаченка – тренер Руслан Скрипник.

Всі ігри проходили в динамічному ритмі. Жодна з команд не хотіла поступатись суперникам. При цьому емоції вболівальників зашкалювали.

Команда Ізюмської міської ради грала на чолі з Ізюмським міським головою Валерієм Марченком. У півфіналі з командою тепломережі без жодних проблем команда Ізюмської міської ради отримали впевнену перемогу і зайняла третє призове місце.

А в фіналі знову зійшлися, як і в спартакіаді з волейболу, команди освіти та поліції. Але на цей раз освіта змогла вирвати перемогу у суперника і в загальному заліку зрівняти рахунок.

Отже в підсумку турніру місця розподілились наступним чином:

1 місце – Управління  освіти;

2 місце – Поліція;

3 місце – Ізюмська міська рада;

4 місце – ІКП «Теплових мереж»;

5 місце – ІКП «Водоканал»;

6 місце – «Ізюмський регіональний центр професійної освіти»;

7 місце – Ізюмська дистанція колії (ПЧ-5);

8 місце – Рятівники (ДСНС);

9 місце – ІКП «Благоустрій».

Кращими гравцями турніру було визнано: Олександра Пивовара(Управління  освіти), Віталія Ткаченка(Поліція) та Руслана Скрипника(Ізюмська міська рада).

Наступний етап спартакіади буде н менш видовищним. Адже вперше команди візьмуть участь у новому виду спорту — боулінгу. Тож далі буде.

 

 

Управління молоді, спорту та іміджевих проектів

Ізюмської міської ради

Електронна платформа Громадський бюджет