Офіційний сайт міста Ізюм

65 переглядiв

Вітання Ізюмського міського голови Валерія Марченка з Днем працівників освіти України

Вітаємо

Дорогі освітяни міста Ізюма!
Сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем вчителя!

Бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, обрана за покликом серця наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, духовними цінностями, служить любові, правді та добру.
Символічно, що вчительське свято ми відзначаємо саме восени. Як гарна, погожа осінь обдаровує українців своїми багатствами, так і ви, шановні педагоги, даєте неоцінені скарби людських якостей, які є такими важливими у житті. Тож прийміть щиру вдячність за сумлінну і таку необхідну для нас працю, за ваш ентузіазм і натхнення в роботі.
Сьогодні у процесі реформування освітньої галузі з боку Президента України Петра Порошенка, голови Харківської облдержадміністрації Юлії Світличної та міської влади робиться все можливе, щоб поліпшувались умови праці педагогів і навчання учнів: в процесі ремонту набувають сучасного й привабливого вигляду навчально-виховні заклади, зміцнюється їх матеріально-технічна база, бо збудувати сильну державу можна лише за умови виховання високоосвічених і свідомих громадян. Також важлива увага приділяється професійному зростанню вчителів та підвищенню ролі педагога у формуванні громадського суспільства.
Тож, шановні освітяни Ізюма, від усього серця бажаю  вам міцного здоров’я, миру, добробуту, щедрої долі, натхнення та віри у щасливий завтрашній день. Вдячних і розумних учнів вам, мудрості і терплячості, великих надбань у вашій благородній справі.
Зі святом!

Валерій Марченко,
Ізюмський міський голова.