Офіційний сайт міста Ізюм

94 переглядiв

Вітання Ізюмського міського голови Валерія Марченка до Дня визволення міста Ізюм у Другій світовій війні

Гора-Кремянец-город-Изюм-2

Шановні ізюмчани! Дорогі ветерани!

Цього року 5 лютого наше місто відзнає 76-у річницю з дня визволення від фашистських загарбників. Але ні біль важких втрат, ні радість великих перемог не забулися за цей час. Донині наша пам’ять, наші серця крізь роки зберігають глибоку вдячність та повагу воїнам-визволителям – всім, хто боровся з ворогом під час Другої світової війни за наш рідний Ізюм. З цією датою пов’язане і трагічне минуле ізюмчан, які переживши роки жорстокої окупації, вистояли й піднімали з руїн рідне місто.
Всі ми знаємо, якими жертвами відвойовано ізюмську землю у ненависного ворога. Тож наш святий обов’язок, з теплом і любов’ю згадати кожного, хто не повернувся з тих кривавих, запеклих боїв, але назавжди залишився в серцях вдячних нащадків. Ми в неоплатному боргу перед тими, хто героїчно боронив рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу. Величезна подяка всім, хто витримав на своїх плечах весь тягар тих часів, а потім відбудував та підняв зі згарищ українські міста і села.
Та сьогодні це свято наповнилося новим змістом, адже українці знову боронять власну державу від зовнішнього агресора. Нинішні захисники України стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів. Для них найвищим законом буття є і залишиться захист рідної Вітчизни, її свободи і незалежності.
Постійно дбають про ветеранські справи на державному та обласному рівнях Президент України Петро Порошенко та голова Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична. Так, нещодавно було створене Міністерство у справах ветеранів, діяльність якого спрямована на покращення соціального захисту, допомогу, підтримку ветеранів.
Шановні ветерани, захисники нашої Батьківщини! Від щирого серця бажаю вам і вашим родинам здоров’я, добробуту, тепла і затишку, оптимізму і впевненості у завтрашньому дні, здійснення найзаповітніших мрій і мирного неба над головою! Залишайтесь й надалі якнайдовше в строю та силою свого духу будьте прикладом патріотизму для молодого покоління.

Слава героям-визволителям!

Валерій Марченко,
Ізюмський міський голова.