182 переглядiв

Вітання Ізюмського міського голови Валерія Марченка з Днем пам’яті та примирення і Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 Травня_Ізюм

Дорогі ветерани! Шановні земляки!
Прийміть найщиріші вітання з Днем пам’яті та примирення і Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Ці дні – символ героїчного минулого, гордості за тих, хто відстояв свободу нашої Батьківщини. Вони завжди сповнені почуттям світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркого суму водночас. Знаючи, якою дорогою ціною завойовано нашу перемогу, ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю мільйонів воїнів і мирних людей, які поклали своє життя заради миру для майбутніх поколінь.
Вічна пам’ять загиблим й низький уклін живим!
Подвиг переможців у Другій світовій війні гідно продовжують українські воїни, які ціною власного життя захищають незалежність та територіальну цілісність України на її східних рубежах.
Тож завжди пам’ятаємо, на якій героїчній землі ми живемо, і віддаємо глибоку шану кожному, хто боровся за Вільну та Соборну Україну!
Шановні ветерани! Бажаю усім вам і вашим родинам мирного неба над головою, міцного здоров’я, благополуччя, бадьорості духу, довгих років життя, тепла людських стосунків та родинного затишку, а нашій рідній землі – миру і процвітання.

Слава Україні!

Валерій Марченко,
Ізюмський міський голова.

Електронна платформа Громадський бюджет